Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti gyanakodnatok a helyembe?

Ti gyanakodnatok a helyembe?

Figyelt kérdés
Parommal tobb eve egyutt vagyunk.Vannak gyerekeink is. Minap azzal jott haza, hogy munkahelyen nagyon nagy pletyka folyik rola es a koleganojerol. De, allitsa semmi alapja csak együtt ebedelnek es egyutt jarnak haza. Nekem nagyon fura. Csak ugy nemkezdnek pletykalni ha nincs alapja
2019. máj. 1. 16:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Hát én megismerném a hölgyet.
2019. máj. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Amilyen apró fszságok miatt képesek egyes emberek elkezdeni pletykálni, ennyiből még nem gyanakodnék, ha amúgy nem ad rá okot. De az tényleg jó ötlet, ha megismered a hölgyet.
2019. máj. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%

Igen, gyanús. Mintha előre levédené magát.

Ha nem tartaná fontosnak, meg sem említi.

Másrészt a pletyka tényleg semmiségekkel indul. Ki tudja?

Azért figyelj.

2019. máj. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Érdemes utána járni, de nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Sőt..értékeld, hogy a párod őszintén elmondta. Mellesleg pár éve dolgoztam egy gyárban. Szinte minden áldott nap az egyik kollégával mentünk együtt haza. Először is azért, mert egyfelé mentünk, igy miért is ne? Plusz jókat beszélgettünk, sokat mesélt a kislányáról is, meg, hogy milyen családi programokat szoktak szervezni stb. Egyáltalán nem arról volt szó, hogy a feleségére panaszkodott volna vagy hasonló. Egy tök normális férfi volt, akivel lehetett beszélgetni. Aztán egy idő után néhány pletykafészek elkezdett sutyorogni a hátam mögött, amiről én mit sem tudtam. Egyszer odajött hozzám egy kolléganőm, hogy vigyázzal, mert hát mégiscsak nős férfi..és, hogy összehozna vele stb. Ott kicsit ledöbbentem és eléggé kiakadtam, de a kollégám is. Sajnos minden munkahelyen vannak ilyen minden lében kanál dolgozók, akik azzal ütik el a munkaidőt, hogy mást sasolnak. Én nem magyarázkodtam senkinek és nem kavartam be neki. Már nem dolgozom ott, és igy nem is beszélünk már. Volt rá példa, hogy a villamoson véletlenül láttam a gyerekkel, akkor váltottunk pár mondatot, de ennyi. Mindenki éli a világát. Nem kell mindig adni a pletykákra (bár azt hozzáteszem, hogy mi nem ebédeltünk együtt, az talán sok lett volna- szerintem..).
2019. máj. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Ó, dehogynem kezdenek pletykálni, sajnos tudom... életem legjobb döntése volt lelépni a tetves kórházból. Ott még csak rá se kellett nézned valakire ahhoz, hogy baromságokat beszéljenek rólad. Utáltam.
2019. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%
Nekem az nem tetszik, hogy előre bezengte a párod. Vagy sejti, hogy Hozzád is eljutna a pletyka mindenképpen?
2019. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
6, én is el szoktam mesélni a férjemnek, semmi titkolnivalóm nem volt soha...
2019. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

Az emberek bármi miatt képesek pletykálni. Rólam és egy kolléganőmről is keringtek a pletykák. Mi munkaidőn kívül is találkoztunk, mondhatni a legjobb barátom volt. A férje egy idő után ezt nem tolerálta. Valahol értem, bár soha semmi "romantikus" kapcsolat nem volt köztünk. Inkább testvéri volt a kötődés, de nagyon szerettük egymás társaságát.

Ma már nem is nagyon beszélünk, mert megint beindulnak a pletykafészkek, de nagyon hiányzik.

Szerintem beszélgess el őszintén a férjeddel és hidd el, ha azt mondja, nincs köztük semmi.

2019. máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

#5

Ismerős! Nekem a portás srác volt jó haverom, sokszor haza is vitt ha egy műszakban voltunk. Semmi nem volt köztünk,de láttuk, hogy néznek ránk. Mondjuk nem zavart, egyszer meg is kérdeztem tőle,hogy "szerinted megd..gtál már?" Jót röhögtünk. Bár megjegyzem,hogy én elég gyanakvó vagyok,mióta megcsalt az exem,szóval én is utána néznék a hölgynek..csak óvatosan. :)

2019. máj. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ebből nem lehet tudni. Rólam is pletykáltak már. Olyat, amiről még én sem tudtam 😊 gonoszak az emberek.
2019. máj. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!