Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom állandóan nyúlkál a...

A húgom állandóan nyúlkál a cuccaimhoz, hogyan állítsam le?

Figyelt kérdés

A húrom 14 éves, én 19 vagyok, de még otthon lakom, mert tanulok. Egy szobában vagyunk és állandóan a sminkcuccaimat meg a körömlakkjaimat piszkálja. Régebben csak nézegette, de most már használja is. Ami nem lenne baj, csak szerintem egy 14 éves ne simnkeljen, másrészt tönkretette az ecseteimet, a kedvenc szemceruzámat és különben sem higénikus szerintem. Ha megkérné, hogy mutassam meg, hogyan használja, még azt mondanám, hogy oké, de ma is arra jöttem haza, hogy a szempillaspirálnak a nagy része rá van kenve az asztalra.

Hogyan szoktassam le erről? Ezeket saját magamnak vettem, de mivel a szüleim a sminket valami ördögtől jött izének tartják, nem szólnak semmit, mert nem baj, legalább nem foglalja a helyet.

Eddig csak akkor használta, ha véletlen a fürdőben felejtettem, de motanában már a szobánkban lévő dobozokból is kiveszi, amikor megkérem hogy ne, csak röhög rajtam.


2019. nov. 9. 19:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
38%

Zárd el kazettába. Ebben az esetben a saját készlet sem megoldás, mivel nem használja és annak a "mellékhatása", hogy kifolyik-borul és stb hanem szándékosan tönkreteszi a dolgaid. Azért csinálja mert idegesít vele.

Egy 4 éves esetében elhiszem, hogy nem rosszindulatból keni ki az asztalra, de egy 14 évesnél ez csak akkor nem szándékos ha valami fogyatékossága van.

2019. nov. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
31%
Egyszerüen hihetetlen, mennyi rosszindulatú ember van itt!
2019. nov. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!