Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Édesapám bántalmazza a testvér...

Édesapám bántalmazza a testvéremet, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Itt fejtem ki, mert nem lesz elég a 250 karakter.

Nos, édesanyám 5 éve elhunyt, akkor voltam 20 éves, öcsém akkor 10.

Előre leszögezném, nem édesapám ellen szeretnék menni, hanem miután megpróbálom megmenteni az öcsém, vele is szeretnék foglalkozni..

A történet úgy kezdődött, hogy miután elhunyt édesanyám, akkor pont egyetemre jártam, és nem tudtam a családdal lenni annyit, amennyit kellett volna, ezért hibásnak is érzem magam..

Az elején még összetartottunk, de édesapám sajnos nem bírta feldolgozni a történteket, és ivásba torkolódott a mindennapjai. Ezután elköltöztem, és öcsém szerint ez még tűrhető volt egészen 2018-ig, akkor kezdődtek el a bántalmazások, miután részegen esett haza a kocsmáról és bántalmazta az öcsémet.

Az öcsém tiszta kék folt, az iskolába takargatja, nem mer bemenni, sír.

Történt az, hogy mentem el öcsémért, mert elszoktam vinni hamburgerezni.

Hívom, nem veszi fel..

Meguntam, elmentem, és az édesapám ütötte az öcsémet, ekkor elborított az ideg, nem vagyok rá büszke, de neki mentem, és odavágtam a falhoz.

25 évesen, mérnöki diplomával, biztos lakhatással, mennyi esélyem van, hogy hozzám kerüljön az öcsém?

mert ez így sajnos nem állapot...


2019. dec. 10. 23:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
61%
Apád meghalt, egy szörny született belőle. Te meg beáldozod a kistesódat, mert sajnálgatod a szörnyet. Gratulálok.
2020. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!