Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ha a testvéred nem vesz a...

Ha a testvéred nem vesz a gyerekeidnek ajándékot, Te vennél az ő gyerekeinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Adott egy testvér akinek van 2 gyereke meg nekem is 2 gyerekem. Én mindig veszek a gyerekeinek ajándékokat de ő sose vesz az enyémeimnek egy csokit se. Ebben a helyzetben mit tennétek ha ti lennétek az adott helyzetben? Ajándékot vennétek vagy nem, ha igen akkor mit?
2019. dec. 23. 08:54
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
50%

Kiskoromban mindig meglátogattuk nagynénéméket heti 1x, amikor mamámhoz is mentünk. De ők évente ha 1x eljöttek hozzánk akkor sokat mondok.


Nekem ezáltal az a ternészetes, hogy nem csak annyit adok egy kapcsolatba amit vissza kapok. A család az család akkor is ha egyes tagjait nehezebb elviselni.


Én vennék a gyerekeknek valamit. Ha a sajátjaim ezt nehezményezik (ami amúgy kizárt 2-4 éves gyerekeknél) hát akkor nekik is veszek külön valamit ilyenkor. Amúgy se 10 ezres tételekről van szó.

2019. dec. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
vennék, de nagyon olcsón. és közölném a tesóval külön, hogy mi a bajom...
2019. dec. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Vennék, ugyanis nem a gyerekek hibája, hogy a testvéred van annyira tuskó, hogy nem szól semmit ez ügyben. A saját gyerekeimnek pedig ugyanazt megvenném pluszba, amit a másik testvérpár kapott, így ők sem kapnak kevesebbet. A testvéremmel meg beszélnék, hogy akkor most tisztázzuk, ki és mit szeretne a jövőben.
2019. dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
45%

"Utáljátok egymást. Minek tartjátok a kapcsolatot?"


Ezt úgy bírom. Amikor semmi érv nincs, akkor jön egy nagyokos, és bedobja az "utáljátok egymást" című dolgot.

2019. dec. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Én azt sem értem, miért lenne KÖTELEZŐ a gyerekeknek ajándékot adni, főleg ha ennyire nem szoros a viszony?

Te mondtad, hogy nem szegények, úgyhogy a szülőktől nyilván kapni fog.

2019. dec. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!