Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mostoha anyák ti ugyanúgy...

Mostoha anyák ti ugyanúgy megveszetik dolgokat mostoha gyerekeidnek mintha sajátod lenne?

Figyelt kérdés
2019. szept. 21. 10:57
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nem vette meg, pedig az apám volt a főkereső, a nő pedig nem is dolgozott.

Az ő fia márkás dolgokat kapott, én pedig örültem ha a turkálóból kaptam évente 2x ruhákat,cipőket.

Aztán mindig hangoztatva volt, hogy ugyanúgy megkaptunk mindent.

Mára felnőttünk én 25 múltam, az ő fia 24 és én sokkal spórolósabb vagyok,az ő fia meg mindent megvesz magának, a teljes fizetését elcseszi hülyeségekre...

2019. szept. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
95%
Én megkapok mindent, mintha saját lennék. Szeret. Szerencsés vagyok nagyon.
2019. szept. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk a szüleink nagyon ügyeltek arra,hogy mindig ugyanannyit kapjunk és nem voltak külön programok se. :) Szerintem éppen emiatt vagyunk olyan közel egymáshoz a mostohatesómmal.
2019. szept. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
17%
Megmondom őszintén, hogy nem. Nem a sajátom, senki ne várja hogy úgy tekintsem mint az én gyerekemet. Megtűröm mert így hozta az élet, de ennyi. És a "mostoha gyerekem" kifejezéset sem használom. A férjem gyereke. Így a helyes.
2019. szept. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Miert tennem? Nem velünk él. A saját anyja megveszi neki ami kell. Ajándékot viszont alkalomra mindig egyforma értékben kapnak.
2019. szept. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
79%
Negyedik válaszoló. Megtűröm. Te léptél be az ő életébe. Igazi se.. fej vagy. Szét szivatnálak. Bohóc lennél. Semmi több.
2019. szept. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
95%
Igen megveszek mindent ugyan ugy neki, tudjuk hogy az anyukaja nincs jo anyagi helyzetben. Iden minden oszi teli holmit en veszek meg neki. Attol, hogy nem a verszerinti gyerekem szeretem ot ahol tudom segitem.
2019. szept. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
13%
Sajna se te, se a férjem és volt a nőjének a gyereke nincs olyan helyzetben hogy szétszivassatok, úgyhogy ezt buktad.
2019. szept. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
11%
Nincs mostoha gyerekem de ha lenne akkor sem sőt eléggé kiakadnék ha kiderülne hogy a páromnak van mástól is gyereke.(csak mert nem tudok róla) van anyukája és ha az anyjával élne akkor vegye meg az anyja és az apja.Más ha velünk élne,bár az is körülményektől függ.
2019. szept. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
92%
Amugy ha velünk élne, akkor termeszetesen ugyanugy megkapna mindent ő is. 5. voltam.
2019. szept. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!