Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem viszi túlzásba ezt a nővérem?

Nem viszi túlzásba ezt a nővérem?

Figyelt kérdés
2 hete közöltem vele, összeházasodunk a párommal. Megkértem legyen a tanúm. Polgári esküvőnk lesz, 2 tanúval pénteki napon, utána hétvégi napon szűk családi körben ebèd. Nemrég kezdtük el tervezni. Az első időpont amit kértünk, kiderült nem jó, mert anyukánkat akkor fogják müteni. Tesóm folyton hívogat, mikor megyünk be a városházára. Pénteken lesz ügyfélfogadás. De hívogat, hogy neki jövő hétvégén nem jó, meg vagy pénteken vagy hétfőn legyen, mert akkor ő úgy vesz ki szabit, hogy hosszú hétvégét csináljon magának a pasija miatt, mert távkapcsolatban élnek, így többet tudnának együtt lenni. Másik. Ruhát x varrónőnél csináltassak, menjek el hozzá. Meg se kérdezte én mit akarok. Mindig parancsolgat, mint egy gyereknek. Már megbántam hogy szóltam neki. Amúgy is babát várok és ez a stressz nem használ nekünk. Szóltam már, hogy hivom mikorra kapunk időpontot, de nem fogja fel, minden nap hív. Múltkor pl mondja menjünk be kedden és intézzük el. Egyszerűen már nem bírom. El vagyok keseredve, csak magára gondol. A terhességgel kapcsolatban is okoskodik, neki nincs is gyereke.
2020. jan. 15. 08:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

De igen túlzásba viszi. Te meg szedd össze kicsit magad, mert ha meglesz a gyerek nagyon sok ilyen megmondó emberrel fogsz találkozni.

Amúgy gratulálok!

2020. jan. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%
"Szia Juci! Az a helyzet, hogy csak ekkorra és ekkorra kaptunk legközelebbre időpontot - az időt meg nem akarjuk húzni - így MOST döntsd el, hogy ez neked jó vagy nem jó, mert akkor kell mást keresnem!"
2020. jan. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
92%
Úgy esküdj hogy neki hosszú hétvégéje legyen.. vicc. Mert a te esküvőd az ő szabadidejéről szól, mer róla, és a csávójáról...
2020. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
20%

Utolsó! Szerintem egy ilyen esküvő kapcsán nyugodtan lehet alkalmazkodni a tanúhoz is...Ha egy 100-150 fős lagziról lenne szó az más, de itt nem erről van szó.

Kérdező! Sztem te is túlzásba viszed. Túltolod a két tanús esküvőt...Nem baj, megértem, hogy túltengnek a hormonok...

2020. jan. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
93%
Hahó, az esküvő nem a tanúról szól..... Ne szórakozzunk már. Nem arról van szó hogy halaszthatatlan dolga van a tanúnak, hanem a saját kényelme fontosabb neki, mint az hogy a házasulandók mit akarnak.
2020. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
73%
Túlzásba viszi. Nem az ő esküvője, ergo nem ő hozzá lesz igazítva az időpont, hanem majd szépen ő igazítja a dolgait az időponthoz. Nekünk is polgári volt, két tanú, plusz a szűk család. Elmentunk bejeletnkezni, ugye egy hónap múlva adnak legkorábban időpontot, azután mondtuk el mindenkinek mi az időpont és szépen mindenki meg tudta oldani. Pedig van olyan a családban aki pl szombaton is dolgozik, és a szertartás szombaton volt, mégis megoldottak. Ennyit erről, ez már nem lelkes, ahogy egyik hozzaszolo írta. Ez már túlzott iranyitasmanias viselkedés. Majd az ő esküvőjén rendezkedjen így, ne másén.
2020. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!