Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van itt olyan, aki odavan a...

Van itt olyan, aki odavan a testvéréért, az mégis le sem tojja a fejét, sosem veszi fel a kapcsolatot ővele?

Figyelt kérdés

Tippek?

Ötletek??



2020. jan. 16. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lépj túl rajta. Egyrészt a szeretetet nem lehet kierőszakolni, másrészt a folyamatos nyomulástól csak idegesítő leszel.
2020. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mint minden jó kapcsolat, a testvéri kapcsolat is kétoldalú. Ha a testvér/barát stb. nem reagál, akkor nálam a szeretet kialszik. Különben csak egyoldalú kihasználás és pedáloztatás lenne az egész. És azért pedálozzak egy tetsvérnek, mert ugyanabból az alomból való, ahonnan én?


Csakhogy egészen mássá nevelődünk - mi mind. Különönsen, ha igen nagy az eredeti különbség is.

2020. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Felejsd el és ne próbáld meg kierőszakolni. Minél többet nyomulsz, annál idegesítőbb leszel, ha nem szeret, akkor nem szeret. Válj le érzelmileg és keress barátokat, egy igazi barát sokkal értékesebb egy ilyen testvérnél.
2020. jan. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
4%

Egykeként ez számomra felfoghatatlan :(

Mennyire kell már ehhez pszichopatának lenni?

Az ilyen emberek hozták össze a világháborúkat is.

2020. jan. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Mihez kell pszichopatának lenni?
2020. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Nyilván van ennek oka!
2020. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

4es

Az sokkal betegebb, ha valaki ragaszkodik egy olyan emberhez, aki le se szarja, mint az, ha valaki nem szereti a testvérét vagy bármiféle rokont, csak azért, mert rokon.

2020. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Na, azért ennek is két oldala van sokszor.

Testvérem is közeledne most már, de jól belémrugdosott, amikor a padlón voltam.

Kiröhögött, pofákat vágott, amikor sírtam. Nagyon magányos voltam, és soha nem hívott el sehova, ha én akartam beszélgetni, lepattintott.

Most már jól vagyok, közeledne.

MOST???

Hol volt a bajban?

Tényleg nagy baj volt.

Most meg jó lennék?

Na, nem. Ezt nem!

2020. jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%

tipikus proli dolog nem szeretni a testvért, meg senkit.

a prolik még a gyereküket is kidobják, ha az 18 éves lesz.

a prolik ilyenek.

2020. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9es annyira cuki, hogy mindenhová odaprolizol amikor azt se tudod, mit jelent maga a szó :D
2020. jan. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!