Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kabátot kaptam a tesómtól...

Kabátot kaptam a tesómtól szülinapomra, de a fazonja nem tetszik. Hordjam vagy sem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Most volt a szülinapom, 16 éves lány vagyok, és a nővéremtől kaptam egy fekete, combközépig érő, vastag, szőrmés, öves pufi télikabátot. Kb ugyanilyen mint ez: [link]


Állítólag anyuval együtt találták ki a dolgot, mert anyum szerint nem öltözök fel rendesen a hidegben, és a mostani kabim amit én vettem mínusz fokokban már nem elég. Kép: [link]


Nem szeretem az ilyen jellegű kabátokat, kicsit olyan micheline babás hatást kelt, és annyira szerintem nem is divatos. Viszont a testvéremet sem akarom megsérteni. Szerintetek hordjam vagy sem?



2020. jan. 25. 22:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első foton lévő kabi sokkal szebb, nekem is hasonlo van csak pirosban!
2020. jan. 26. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jobban tetszik, amit most kaptál, sportosan elegáns és fiatalos. Nem utolsó sorban melegebb. Abban, amit eddig hordtál, én szétfagynék, de tudnod kell, felfázhatsz úgyis, ha nem érzed, hogy fáznál, a kórházi köpeny pedig tuti nem divatos...
2020. jan. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
71%
Őszintén a 2. típusban, amit anyukád elcsomagolt, egyáltalán nem jönnél be márcsak a színe végett :/ jobb az első hidd el
2020. jan. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
33%
nekem mindegyik ronda egyiket sem venėm fel mår csak szinei miatt sem ,
2020. jan. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
43%

34 vagyok, hasonlo kabátom (is) van. Van bőrdzekim is, van ez aszines (kek fekete feher) arany szinu. Teljesen válfozo melyiket veszem fel

Amit kaptál kabát tok jol nez ki.

2020. jan. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
69%
Az első kabát sokkal jobban néz ki. A második olyan olcsó kínai hatást kelt.
2020. jan. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
55%
Nekem iz az elsö tetszik jobban.
2020. jan. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
75%

Igaza van anyukádnak, meg a nővérednek. Ne 5 fokban divatolj.


Gondolj bele, hogy néznél ki jobban:


A kórházban tüdőgyulladással, pizsamában.


Vagy kinn az utcán az első kabátban.


Pont 16 éves voltam, mikor amúgyis kövérkés kislányként, nem voltam hajlandó felvenni kabátot, max szörmés pulcsit, mert a kabát nagyított.


1 hétig voltam kórházban tüdőgyulladással, utána elkaptam a kórházban egy baktériumos agyhártyagyulladást, és +2 hétig voltam karanténba, ahova még a szüleim se jöhettek be, csak napi 1 órára.


25 vagyok, ez az egész procedúra úgy legyengítette a szervezetemet, hogy azóta télen 3 nadrágban, hosszú térdig érő pufi kabátba kell járnom, mert nagyon könnyen felfázok, és nagyon lassan gyógyulok ki belőle.


Bírd ki ezt a 2 hónapot, elég időd lesz még divatolni, de a tél nem erről szól.

2020. jan. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
8%
add el a jófogáson!
2020. jan. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
79%

Nekem a fekete jobban tetszik, mint a sárga, meg előnyösebbnek is tűnik a hidegek miatt. Kis eltérésekkel, de kinézetre a feketéhez hasonló kabátom van, ami meleg, meg kényelmes, csinos is. Nekem a sárga nem nagyon jön be, meg ahogy látom rövidebb is sokkal. Azt tanácsolom, hogy hord egy pár hétig a feketét, aztán vedd vissza a sárgát :)

Amúgy én nem szeretem, ha ruhát kapok ajándékba, mert nagyon ritkán találják el az ízlésemet, de ez a kabát tetszene, ha kapnám.

2020. jan. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!