Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kabátot kaptam a tesómtól...

Kabátot kaptam a tesómtól szülinapomra, de a fazonja nem tetszik. Hordjam vagy sem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Most volt a szülinapom, 16 éves lány vagyok, és a nővéremtől kaptam egy fekete, combközépig érő, vastag, szőrmés, öves pufi télikabátot. Kb ugyanilyen mint ez: [link]


Állítólag anyuval együtt találták ki a dolgot, mert anyum szerint nem öltözök fel rendesen a hidegben, és a mostani kabim amit én vettem mínusz fokokban már nem elég. Kép: [link]


Nem szeretem az ilyen jellegű kabátokat, kicsit olyan micheline babás hatást kelt, és annyira szerintem nem is divatos. Viszont a testvéremet sem akarom megsérteni. Szerintetek hordjam vagy sem?



2020. jan. 25. 22:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb a fekete, amit kaptál, és nem igaz, hogy nem divatos, rengetegen hordanak ilyet fiatalok körében. Tudom, hogy a sárga ocsmányság is divatos, sokan felveszik, nekem már tavaly sem tetszett.....
2020. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
49%

Nekem szabasra a második jobban tetszik de ez a mustár szín gusztustalan. Tudom hogy most ez a divat de akkor is az. Plusz tényleg látszik rajta hogy jóval vékonyabb mint a másik azon túl hogy rövidebb is. Nem a januári időbe való. Gondolom te olyan vagy akinek ilyenkor is kint a bokája a cipő és a nadrág között. Rá nézni is vicces.


Ja és nincs olyan szó hogy kabi. Az kabát. Baszcsizza az emberek fülcsijét. Köszcsi puszcsi.

2020. jan. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
#22 Gratulálok, ma is gazdagabbá tetted az interneted egy értelmes hozzászólással. Honnan tudod hogy hogy öltözöm? Nem is ismersz de ítélkezni azt megy..... Egyébként meg úgy mondom ahogy akarom. Ha akarom százszor is leírom hogy kabi. Ha neked nem tetszik az a te bajod.
2020. jan. 26. 13:00
 24/25 anonim ***** válasza:
38%
Nem nehéz kitalalni hogy oltozkodsz mivel ehhez a vékony kabathoz is azért ragaszkodsz mert csinosabb vagy benne mint a vastagban. Én is gratulálok neked a sok eszedhez.
2020. jan. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
65%
A sárga kabát, az tényleg átmeneti. Télen meg téli kabátot kellene hordani. Kaptál egyet. Legalábbis, ha nem akarsz felfázni, vagy tüdőgyulladást kapni.
2020. jan. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!