Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan menthetném meg a húgomat?

Hogyan menthetném meg a húgomat?

Figyelt kérdés
Én már régen elköltöztem 30 éves vagyok. Húgom 16 évvel fiatalabb nalam, tehát 14. Nagyon régen nem találkoztunk kb. Már vagy 7-8éve. Mivel anyám pasija egy hatalmas féreg, szegény anyámat akit egész életében csak az idióta palik találták meg teljesen az ujja köré csavarta. Közben játssza a családapát, konkrétan megpofozza a mostohalányát (tehát a húgomat), fogdozza a seggét anyám meg ebből nem hajlandó semmit se felfogni...És megtiltotta hogy találkoztak a hugommal, mert hogy az ő élete párja ellen hangolom (gyanítom a csávó áll a háttérben). Ez volt még anno kb. 7-8 éve. Most a múlt héten szembejött velem a húgom az utcán... Először úgy tett mint ako nem ismer meg, de amikor köszöntem neki és megöleltem sírva könyörgött hogy mentsem meg onnan, mert kb. már attól retteg, hogy mikor tömi már meg az a vén f@@z (konkrétan:56 éves). Csak titokban találkozhatunk... Azt tervezzük hogy hozzám költözik, de félek hogy az az idegbeteg megtalálná... Még semmi olyat nem csinált amiért felelősségre lehetne vonni, de a húgom szerint bármite képes...

2020. febr. 4. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Ezt az animét még nem láttam, de érdekes sztorija van.
2020. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehet szemétkedni ha még annyira sem vagy erett hogy felmérd a súlyosságot! A tapasztalatokat kerlek osszátok meg!
2020. febr. 4. 20:41
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Logikai hibáktól hemzsegő kamu kérdés ez is. Nem élsz velük, de te tudod, hogy mi történik a családban. Meg most 14 éves a húgod, de azt mondod 7-8 éve volt, amikor a húgod 7 éves volt és már akkor tiltva volt, hogy találkozzál a húgoddal, értem. Meg ha 7-8 éve nem is foglalkoztál a húgoddal, akkor nem értem miért foglalkoznál vele most, sehogy se jó ez logikailag. Csavaros kamu kérdést, akartál, de túlságosan megkavartad, és emiatt hihetetlen.
2020. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Nekem se tűnik kamunak ez a kérdés, az egyetlen, ami szerintem okos ilyen helyzetben, az az, hogy most azonnal felveszed a kapcsolatot egy ezzel foglalkozó szervezettel vagy szakemberrel. Komolyan. Pötyögd be, hogy 'családsegítő szervezet' vagy 'családi krízishelyzet' vagy valami ilyesmi, és keresgélni, minél előbb.

De a húgodat amúgy megkérdezted, hogy mit akar? Csak mert fura, hogy az ő álláspontja teljesen hiányzik a leírásból.

Egyébként az, hogy félsz, hogy megtalálja... kicsit gyengusz érvnek tűnik, tekintve, hogy most viszont folyamatosan a közelében van (...) Lépj inkább minél előbb, hajrá!

2020. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
És KOMMUNIKÁLJATOK!! Semmi sem olyan fontos. A testvéreddel is, meg a 'szülőkkel' is(már ha valós a szituáció)
2020. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Hívhatod a gyámügyet, kérhettek távoltartási végzést, stb stb...
2020. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Nos ha valaki ilyet csinálna a testvéremmel én nem vonnám be a szerveket. Összeszednék néhány kitesizett kollégát, meg símaszkot aztán kivinni a semmi közepére, eltörni minden végtagját, majd nyakig elásni és a száját elkötni szigszalaggal. Lehet hogy megtalálnak és leültetnek "pár" évre, de számomra még így is megérné.
2020. febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Csaladsegitő...
2020. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

valahogy bizonyítani kellene, hogy az anyjával rossz helyen van, és akkor lehetnél a gyámja.

Családsegítő.


Titokban kell találkoznotok.

2020. febr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%

Bocsi az offért, de KI AQ FRANC pontoz le mindenkit?! A #8, #9 válaszban például hol volt a probléma? Nem én írtam őket, de rohadtul nem értem.

Milyen ennél hasznosabb hozzászólást vártok? Tényleg érdekel a válasz, írjátok már meg pls.

2020. febr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!