Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan menthetném meg a húgomat?

Hogyan menthetném meg a húgomat?

Figyelt kérdés
Én már régen elköltöztem 30 éves vagyok. Húgom 16 évvel fiatalabb nalam, tehát 14. Nagyon régen nem találkoztunk kb. Már vagy 7-8éve. Mivel anyám pasija egy hatalmas féreg, szegény anyámat akit egész életében csak az idióta palik találták meg teljesen az ujja köré csavarta. Közben játssza a családapát, konkrétan megpofozza a mostohalányát (tehát a húgomat), fogdozza a seggét anyám meg ebből nem hajlandó semmit se felfogni...És megtiltotta hogy találkoztak a hugommal, mert hogy az ő élete párja ellen hangolom (gyanítom a csávó áll a háttérben). Ez volt még anno kb. 7-8 éve. Most a múlt héten szembejött velem a húgom az utcán... Először úgy tett mint ako nem ismer meg, de amikor köszöntem neki és megöleltem sírva könyörgött hogy mentsem meg onnan, mert kb. már attól retteg, hogy mikor tömi már meg az a vén f@@z (konkrétan:56 éves). Csak titokban találkozhatunk... Azt tervezzük hogy hozzám költözik, de félek hogy az az idegbeteg megtalálná... Még semmi olyat nem csinált amiért felelősségre lehetne vonni, de a húgom szerint bármite képes...

2020. febr. 4. 20:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha ennyire komoly a veszély, akkor én a lány helyében egyik reggel a hátizsákomba összepakolnám a legfontosabb dolgaim, átmennék hozzád, és többet nem is mennék haza egyedül.


Szerintem a legfontosabb, hogy kimentsd őt az otthoni körülmények közül, ez legyen az első lépés, még mielőtt megerőszakolja az a nyomorék.


Utána pedig próbáld megbeszélni anyukatokkal, hogy akkor most a hugod hozzád költözik. Ha nem partner ebben, akkor pedig én is a családsegítőt javaslom, vagy érdeklődj egy ilyen ügyekkel foglalkozó szervezetnek, hogy mik a lehetőségek.

2020. jún. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!