Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tönkre tennéd-e a testvéred...

Tönkre tennéd-e a testvéred azért, mert gyűlölöd a párját?

Figyelt kérdés
Csak úgy tudod tönkre tenni a párját, ha vele együtt a testvéred is bukik. Megtennéd?
2020. febr. 6. 18:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem, de én nem vagyok idióta. Gyűlölni se gyűlölök senkit. Apám felesege volt az egyetlen, aki anno ezt ki tudta belőlem váltani. Aztán idővel rájöttem, a legbosszantóbb számára az, ha keresztül nézek rajta, számomra pedig ez a legjobb és legértelmesebb megoldás.
2020. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha nem ölt embert vagy kínzott állatot, molesztált gyerekeket, nem terjeszt drogot és hasonló kaliberű dolgok akkor nem tennék tönkre senkit.
2020. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Alapból ha utálok valakit, azzal kerülöm a kapcsolatot és kész, nem süllyedek olyan mélyre, hogy mindenféle kicsinyes, szánalmas bosszúhadjáratokat idítsak a sérelmeim megtorlására.
2020. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt.
2020. febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De nem is így szoktam megoldani a problémákat. Nem vagyok olyan gonosz, hogy bárkit tönkre akarjak tenni.
2020. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy tenném!

Eleve a párját sem akarnám tönkretenni attól, hogy nekem nem szimpatikus (gyűlölni nem hiszem, hogy tudnám, ahhoz nagyon durva dolgot kellene tennie), de a testvéremet meg pláne.

2020. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Meséld már el, kérdező, miről van szó, ne rébuszokban beszélj!
2020. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

NEM!


Ha ezt megtennéd, az azt jelentené, hogy a testvéredet (is) gyűlölöd és egyébként semmi jogod mások életét tönkre tenni: miért nem foglalkozol inkább a saját életeddel és a saját boldogulásoddal ahelyett, hogy a másikét irigyled ?!


Egyébként a karma visszaüt rád és így tulajdonképp saját magad tennéd ezzel tönkre, szóval totál butaság.....


Neked nem kell szeretned a párját, de lehetnél rendes ember és jó testvér!

2020. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe nem jutna ilyesmi!

Mondjuk én amúgy sem vagyok bosszúterveket szövögető típus. Ha valakivel kapcsolatban kifogásom van, azt kizárom az életemből és ezzel részemről elintézve a téma.

2020. febr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Mondjuk pont miatta mar nem beszelek tesommal.. Hm... 9 eve. Es nem is fogok. Vannak gyerekeik is. Nem akarom h csonka csaladban nojjenek fel. Ők egyutt "jo" paros. Nincs ketsegem afelol h sogornom szereti a batyjam ill. viszont. Csak engem gyűlöl sogornom.. Ott tett alám ahol tudott. De mar messze lakunk egymastol, nem zavarjuk egymas köreit. Legyenek boldogok.. De tényleg. Nyilvan faj h mar nincs tesom így... De..🤷‍♀️🤷‍♀️ Neznem kell őt is, meg a gyerekeit is.
2020. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!