Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A bátyám érdekében, hogyan...

A bátyám érdekében, hogyan bírjam ki a holnapi napot a családdal?

Figyelt kérdés

Üdv


Van egy bátyám, akivel anyukánk közös, de együtt nőttünk fel, apukám nevelte fel őt is. A család anyai ága elég heves mérsékletű, szeret vitatkozni, más magánéletével foglalkozni, ezért sem tartom velük a kapcsolatot mióta elköltöztem, csak a bátyámmal és édesanyámmal.


Holnap lesz bátyám esküvője, májusban születik a gyermekük, nemrég vették meg a közös házukat. Bátyám nagyon szerette volna, ha ott lennék az esküvőjén, bár nemsok kedvem van hozzá, de elmegyek miatta, de az egész anyai ági rokonság ott lesz sajnos.


Én amióta elköltöztem, volt egy 2,5 éves kapcsolatom, együttlaktunk, eljegyzett, majd kiderültek róla dolgok, és szakítottunk. Azóta voltak pár hónapos kapcsolataim, de jelenleg kb fél éve egyedül vagyok.


Tudom, hogy nem rólam szól a holnapi nap, hanem tesómékról, de előre gyomoridegem van, amikor belegondolok, hogy "boncolgatni" fognak..


Anya tegnap elszólta magát telefonban, azt mondta találkozott minap az unokatestvéremmel a boltban, aki azt mondta neki, hogy kifutok az időből ideje lenne összeszedni magamat, vagy egyedül akarok megöregedni? Majd jól összevesztek ezen, így neki sincs már sok kedve elmenni.


2020. febr. 21. 08:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg, ha az illető belédáll, nyugodtan, mosolyogva mondhatod neki: ha akkor Bécivel együtt maradunk, mi is kb. most válnánk.

Egyébként, szerintem pont az anyukáddal való veszekedés miatt, nem hiszem, hogy az esküvőn előhozakodnak a témával. Max. ilyen vénasszonyos beszólásokat tudok feléd elképzelni, hogy "most te jössz", ami nem kevésbé idegesítő, de azt nem kell komolyan venni, az ilyen bevett szöveg. Visszamosolyogsz, azt kész.

2020. febr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!