Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvért feljelenteni?

Testvért feljelenteni?

Figyelt kérdés

Édesanyám 1 éve hunyt el és az örökség miatt a testvérem megbolondult.Előtte sem volt túlzottan épeszű,úszik az adósságokban és drogfüggő.Anya nem akarta,hogy köze legyen az ingatlanhoz,de kizárni sem akarta az örökségből,ezért eladta nekem egy kisebb összegért.Ez tárgyaláson kiderült és az is,hogy nem örökölt sokat.Emiatt most dühös és rendszeresen a nyakamra jár.Először csak kéregetni jött,de helyzet nagyon eldurvult.Üvegeket dobál az udvarba,próbált betörni,fenyeget.Nem egyszer jött bedrogozva vagy részegen.A kamera mindent felvett,illetve az üzenetei is megvannak.

Rokonok azt mondják,hogy ne jelentsem fel,mert akkor a le is bukhat a droggal és akkor börtönbe kerülhet.Belül úgy érzem,hogy nem kéne,mert tényleg a testvérem,de ez így tarthatatlan.


Tudnátok nekem tanácsot adni? Mi lenne a helyes?



2020. febr. 27. 21:24
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Úgy érted, nem tudod miért pontozták le a válaszod.
2020. márc. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
lol nem :D azt nem én írtam, egyszerűen csak valamilyen szinten egyet értek a válasszal
2020. márc. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!