Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Undorodom ha a testvérem...

Undorodom ha a testvérem puszit ad, vagy ha valamibe beleiszik vagy nyálas leszek. Mit tegyek? Szeretnék ezen változtatni

Figyelt kérdés
2020. márc. 1. 09:53
1 2
 11/14 anonim válasza:
0%
Smároljatok
2020. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Talán az a legegyszerűbb, ha megkéred, hogy ne igyon bele abba, ami nem csak az övé, és gyakoroljátok, hogy kell nem nyálas puszit adni.
2020. márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha elemi szintű tisztelet van benne figyelembe veszi.
2020. ápr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok. És ez nem a szeretet függvénye. Nem tudnék enni/inni senki után, mert undorodom. Mindenki más, van aki simán eszik tesó után, vagy a szülei után, én nem. Próbáld meg tudatni vele hogy zavar, úgy hogy közben persze ne bántsd meg, csak finoman. Biztosan meg fogja érteni.
2020. ápr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!