Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az testverem a baratnommel...

Az testverem a baratnommel jar! Segitseeg?

Figyelt kérdés

A tortenet diohejban: a lany es en egyetemre jarunk ahol kollegiumi szobatarsak lettunk (igy ismertuk meg egymast). Nagyon jo baratnok lettunk es tobbszor eljott hozzam hetvegere. Igy ismerte meg az OCSEMET. Ok elkezdtek beszelgetni, gondoltam nem baj hogyha baratkoznak. Na de ekkor jott az amit almomban sem gondoltam. A nalam is idosebb (22) eves lany osszejott a 16 eves ocsemmel. Ez engem eleinte nem zavart egyaltalan. Viszont nem volt tul jo ket oldalrol hallgatni a veszekedeseiket. Plusz a kedves lanynak koszonhetoen megromlott a kapcsolatom az ocsemmel... tobbszor ereztem azt, hogy engem allit be hibasnak a lany az ocsemnel hogy “miattam” veszekednek mert en ellenuk beszeltem, pedig nem tettem. Probaltam beszelni a tesommal de lehetetlen a lany nagyon durvan az ujja kore csavarta. Odaig fajult a helyzet hogy mar nem is koszonunk egymasnak sem a lannyal sem a tesommal. Plusz hogyha a lany jon hozzank (altalaban jooo sook napot itt tolt) akkor en inkabb a barataimhoz menekulok mert nehezem viselem a helyzetet. Tudok barmit csinalni azonkivul hogy beletorodok es varok hatha valami csoda folytan a tesom eszhez ter es otthagyja a csajt?

21L



2020. ápr. 2. 00:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
7# konkretan nem volt nagy tores max annyi hogy a koliban a lany sokszor nekem panaszkodott a tesomrol de en soha semmi bantot nem szoltam hozza max annyit hogy hagyjad majd ugyis kibekultok, direkt azert mert nem akartam a testveremet savazni a hata mogott. Csak a lany nem ugy adta vissza a dolgokat ahogy tortentek mert gondolom sirt a tesomnak a telefonba hogy jajj hat o azert ilyen mert en ezt meg azt mondtam. A tesom meg nyilvan neki hisz mert szerelmes. Sajnos tudom hogy az elejen kellett volna okosabbnak lennem... minden nap utalom magam amiert bemutattam itthon a lanyt akit baratnonek gondoltam
2020. ápr. 2. 08:51
 12/19 Andizsuzsi ***** válasza:
67%

"ez a leany meg a kutyanak sem kellene..."


Valahogy nem úgy tűnik...

2020. ápr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%

"ez a leany meg a kutyanak sem kellene..."


ööö...ne hari, de ennek így eléggé irigység szaga van. 😀

2020. ápr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Na gondoltam hogy betalaltok a feltekenyseggel :D nincs mire feltekenynek lennem. A testveremmel van egyutt nem egy pasival aki nekem is tetszik. Egyszeruen a lany sem noi sem felnott ferfi szemmel nem mondhato szep lanynak, sokkal inkabb a szurke eger jelzo illene ra :) ez nem rossz indulat ez lathato dolog. Valoszinuleg azert volt szuksege egy 16 eves kisfiura mert erett, felnott ferfi nem igazan erdeklodne iranta.
2020. ápr. 2. 09:58
 15/19 anonymousreview60 ***** válasza:

#9: "6# ne irigyeld az ocsem egy nagyon jo kiallasu pasi lesz ez a leany meg a kutyanak sem kellene..."

A tesód kezdő a pályán. Talán ezzel a csajjal veszítette el a szüzességét, és még nem érti, mennyit ér ő, és mennyit a csaj, ráadásul imponál neki az, hogy egy felnőtt(?) nő érdeklődik iránta. És viszont, a csajnak a szürkesége miatt jó a nam is annyira kis fiú.

Türelmet tanácsolok és az "Aha", "Persze"-énél egy fokkal aktívabb, de nem megmondós hallgatást mind a két felé. Ha most nem is beszéltek öcséddel, azt fogadd el. Ülő és kalapács közé kerültél, ami majd elmúlik, amikor öcséd megutálja a csajt, vagy öcséd talál egy hozzávalóbb csajt.

Ha gyorsítani akarod a folyamatot, akkor adj mind a kettőnek olyan tanácsokat, amitől a másik nem szemében még vonzóbbak lesznek. Tedd ezt annak leple alatt, hogy úgy a barátnőd az öcsédnek és viszont jobban tetszene úm. Az egyik csak le fog szakadni a másikról.

2020. ápr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Koszonom #15 teljesen igazad van! Turelmes probalok lenni meg akkoris ha jelen helyzetben a tesom nem lat maga elott mas lanyt. Tenyleg csak abban tudok remenykedni hogyha “beno a feje lagya” es elkerul majd egy egyetemre akkor ott talalkozik korban es kullemben hozza illo lannyal :) annak nagyon orulnek. “Tanacsokat” nem adok egyiknek sem inkabb mert utana megint az lesz ha veszekszenek hogy azert volt a vita mert en ezt meg azt mondtam...
2020. ápr. 2. 11:20
 17/19 anonim ***** válasza:
94%
Keményen alattomos lennék.Direkt otthon maradnék,éreztetném hogy én vagyok otthon,ő ott 1 senki.Beszélnék anyámmal hogy eltűnt 1-2 dolgom,ne merjen a csaj többet odajönni.A tesómnak hízelegnék,elhívnám kettesben programokra.Ja meg apámat is ellene fordítanám,hogy ott piknikezik,miért nem fizet bele semmibe.A csajnak kajánál meg olyanokat szólnék be,hogy te ezért fizettél,vagy a te kajád ?
2020. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Dejo vagy 😂 ezeket ki is probalnam ha kepes lennek alattomos lenni de sajnos en a kocsogebb tipus vagyok es ha egyszer elfogy a cernam nagyon megmondom neki a magamet. Eddig ezt az ocsem irant erzett testveri szeretetbol nem tettem meg. Elviseltem a lanyt. Ahogy valoszinuleg ezutan is el fogom. Amikor itt van es neadj Isten talalkoznom kell vele ugy nezek ra anyat idezve mint a “veres kardra” ugyhogy remelem a lanynak is feltunt hogy nem szivlelem
2020. ápr. 2. 12:20
 19/19 anonim ***** válasza:

"Egyszeruen a lany sem noi sem felnott ferfi szemmel nem mondhato szep lanynak, sokkal inkabb a szurke eger jelzo illene ra :) ez nem rossz indulat ez lathato dolog. Valoszinuleg azert volt szuksege egy 16 eves kisfiura mert erett, felnott ferfi nem igazan erdeklodne iranta."

VS.

" Nagyon jo baratnok lettunk"

Ez igen....


Lehordod egy utolsó nulla nőnek, aki nem kell egy férfinak se, és neki vagy te a nagyon jó barátnője.... Na ilyen barátaim, mint te, ne legyenek sose.

2020. ápr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!