Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem bírom elviselni a bátyám...

Nem bírom elviselni a bátyám barátnőjét, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bátyámmal, mikor 18 évesek lettünk, Pestre mentünk egyetemre és együtt költöztünk albérletbe. Neki most lett egy komoly kapcsolata, és oda is költözött hozzánk a lány. Nagyon nem jövünk ki jól, naponta veszekszünk, és a bátyám soha nem áll ki mellettem, mindig csitítani próbál, és hogy ne veszekedjünk. Ha nekem van igazam, akkor is azt mondja, hogy hagyjam, ne menjek bele ilyen vitákba, engedjem el, stb...

Mit tegyek, mert már elviselhetetlen a légkör? Én költözzek el? Nem nekik kéne, ha már é vagyok itt régebb óta?

L/21


2020. ápr. 29. 16:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Tudnál írni példákat, hogy min vesztek össze? Nem tudom elképzelni, hogy napi szinten min lehetséges. Köszi előre is.

Szerintem meg kéne beszélned a bátyáddal közösen, hogy mi legyen.

2020. ápr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ehez tenyleg tudni kell a konkret okokat, miken vesztek ossze?

Ki az aki altalaban ratamad a masikra? Mi zavar a lanyban?

2020. ápr. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
12%

csaj is fizeti a rezsi és a lakbér rá eső részét?

amúgy igen, költözz el, nyilván nekik is kényelmetlen, párként a tesót kerülgetni!

2020. ápr. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem volt jo otlet abba az alberletbe koltoznie a lanynak ahol te is elsz. Engem is zavarna hogy kerulgetnem kell
2020. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
3as, költözzön el a tesó meg a nője, ne a kérdező, aki legrégebb óta ott van.
2020. ápr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Például átrendezi az előszobát. Mióta itt vagyunk, a kabátok a jobb oldalon voltak, ő áttette a bal oldalra. 4 fogas van, kettőt elfoglal ő, és egy-egy marad nekünk a tesómmal. A szemetet soha nem viszi le, egyszer nem mosott föl, de mindig kupit hagy maga után. Fél évig tűrtem, most betelt a pohár, nem vagyok hajlandó többet utána takarítani. Eddig bátyámmal felosztottuk, hogy hetente mostunk föl, egyik héten ő, másikon én. Most ugyanígy marad, mert a kisasszony nem szállt be.
2020. ápr. 29. 16:54
 7/20 anonim ***** válasza:
41%

Ha " csak" olyan dolgokon, hogy nincs meg a felosztás pl. A házimunkában akkor tök jogos még orvosolható lenne.


Ha nem fizet bele a rezsibe stb, amíg neked nem kell plusz helyette fizetned akkor azért mindegy, mert relatív " bátyád eltartja" ha nekik így ok akkor legyen így



Sokan még eltartarják magukat nem talpra esettek, mint te. :)

2020. ápr. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%
Költözzenek el, mondd meg nekik. Ha a bátyád együtt akár élni a barátnőjével az ő dolga, de te nem vagy köteles elviselni.
2020. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A rezsit fizeti. Eleve akartunk egy lakótársat még fölvenni, mert sok volt a kiadás, stb. És akkor jött az ötletük, hogy a csaj költözzön ide...
2020. ápr. 29. 16:58
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
Ne szedd össze a xarjait és majd próbáld ki mikor kap észhez, te meg addig próbáld elviselni a szemetet.
2020. ápr. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!