Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak, ha már elegem van?

Mit csináljak, ha már elegem van?

Figyelt kérdés

A lényeg röviden az, hogy biszex vagyok és a bátyáim lehet sejtenek valamit, mert napok óta azt hallgatom tőlük, hogy a rövid hajammal leszbikusnak nézek ki, meg folyton mondogatják, hogy a fiúkat szeressem.

Az egész család homofób, viszont annyira nem gyakori téma ez azért általában nem zavar annyira, de mostanában egyre gyakoribbak a homofób megnyilvánulásaik. Egrészt nagyon zavar, hogy így szidják az összes lmbtq+ embert, másrészt félek, hogy tényleg rájönnek és megtudja az egész család. 110% hogy nekem onnantól itt nem lenne maradásom. Attól is félek, hogy bántanának, sokan mondják, hogy a homofób szüleik rájuk támadtak mikor megtudták.


Egyébként lehet ez bunkóság, de max, akkor akartam elmondani nekik, ha már befejeztem a tanulmányaimat, mert azután talán jobban el tudnám magam tartani, ha kidobnak.



2020. jún. 6. 19:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
53%

"állítólag aki nagyon hangosan homofób, az csak addig ilyen, amíg nem ismer személyesen LMBT+ embereket. Ha egy közeli hozzátartozójáról van szó, akkor már egész más szemmel nézi a dolgokat."


Erre akartam utalni én is.

2020. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez is előfordulhat, de félek, hogy mi lesz akkor ha mégsem így lesz. Ciki, de félek tőlük, hogy esetleg bántanának. Még fiatal vagyok, ha most megtudják és rosszul reagálnak egy jó pár évig még ki leszek nekik szolgáltatva. Lehet nem így kéne viszonyulnom a saját családomhoz, de egyszerűen félek tőlük.
2020. jún. 6. 21:36
 13/21 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy megértelek, én 30 vagyok és már 5 éve külön élek, de még mindig nem mertem elmondani a szüleimnek, hogy se cisznemű, se heteroszexuális nem vagyok. Pedig lassan ideje lesz különféle okok miatt.
2020. jún. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól látom, azt nem írtad, hány éves vagy?

Egyébként, sok lehetőséged nem nagyon van. Vagy mély levegő és előállsz a dologgal, vagy el kell viselned még, amíg nem tudsz függetlenedni valahogy. Más lehetőséget én nem látok.


(Vagy...Próbaképp legközelebb, mikor véleményed szerint sértőn fejezik ki nemtetszésüket az lmbt emberekről, mesélj arról, hogy neked van egy meleg "barátnőd", és nem is rossz ember...)

2020. jún. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
De nálatok mindennapos téma ez egyébként? Vagy nem értem, olyan gyakran szidják a melegeket?
2020. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt téma. Nemrég rövidre vágattam a hajamat, azóta kezdték el ezeket, mert szerintük, ha egy lánynak ilyen rövid haja van, akkor az leszbikus.
2020. jún. 6. 21:53
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor egyszerű, várd meg amíg kicsit megnő, addig pedig ne vedd annyira a lelkedre, amiket mondanak. Te megértést szeretnél tőlük, majd amikor elmondod nekik a későbbiekben, akkor igyekezz te is megértő lenni velük addig.
2020. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
100%
Ne alkalmazkodj rossz emberekhez! Én csak azt tudom most ajánlani.
2020. jún. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
53%
Én nem tudom,én csak annyit tennék hozzá ahhoz, hogy "vigyél haza egy pasit", hogy legyen beavatva, és csak ha tényleg nem gond neki, és barátilag segítene, és eljátszaná a pasid legalább egy napra, tehát hogy aki ilyen baráti szívességből eljátszaná ezt neked -Szóval nem érzi magát kihasználva, hanem szívesen segít neked, tehát akivel vagytok olyan jó viszonyban -; a másik meg, nem muszáj lefeküdni feltétlenül; az is elég lehet szerintem, ha csak úgy ott vagytok; szóval hogyha fölmegy hozzád.
2020. jún. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sajnalom hogy ilyen helyzetben vagy. te ismered a csaladod, ha gondolod hogy tenyleg kitennenek emiatt, en nem coming outolnek, maximum ha mar nem toluk fogguk. a homofob velemenyekkel meg probalj nem foglalkozni, sajnos a primitiv ostoba emberekre jellemzo ez a fajta viselkedes.

kitartast neked ❤️🌈

2020. jún. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!