Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Másnak is megvan az az érzés..?

Másnak is megvan az az érzés..?

Figyelt kérdés
Mikor van egy nővéred és ha egyszer később pakolod el a ruhákat vagy egyszer nem mosogatsz el akkor úgy állít be téged a szüleiteknek mintha te egy nalopó senki lennél aki egész nap telefonozik. És csak te vagy lebaszva

2020. jún. 17. 11:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk nincs ilyen, normális a testvérem.

Amellett a szüleink ismernek bennünket, tehát nem kell részükre semmilyen információ a megítélésünkhöz.

2020. jún. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Egyszer??? ...na ne!:D
2020. jún. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Egyszeri alkalom után? Véletlenül se rendszeresen hanyagolod el a dolgokat mi?
2020. jún. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem
2020. jún. 17. 11:55
 5/14 A kérdező kommentje:
Meg hát neki mindent elhisznek mert 24 éves és sokkal idősebb nálam
2020. jún. 17. 11:56
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ilyen volt/szokott lenni. Öcsém egy élő Sheldon, semmit nem csinál csak tanul, de anyának nagyon jól eladja magát. Van egy taktikája, hogy nem csinál mást csak ha kész a mosógép leviszi a szárítóhoz, hogy lehet teregetni. De ennyi, de mivel ezt ugye anya mindig látja ő az egyedüli (hárman vagyunk testvérek) aki csinál valamit a szemében :D Így ha vita van kiabálva mondja, hogy te ezt meg azt se csinálod meg, így erre terelve a szót, hogy anya mellé álljon. Ördögi a krapek, kár hogy másba is fektethetné ezt a tudását, mondjuk a testvéri kapcsolatba, amibe 0%-ot akar bele tenni.
2020. jún. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hűha hát tényleg tiszta Sheldon
2020. jún. 17. 12:18
 8/14 anonim ***** válasza:

Na és?

Amit rám osztanak megteszem. Kicsit többet is, mert ez nekem is jó.

Ez verseny? Kell a rivalizálás?


Mutassa meg, hogy csinálja, csináljátok együtt, hogy te is tanulhass belőle (ez pszichológiai trükk: ha ő segít, nem lesz undok, de ha versenyezik az lesz)

Az élet sokkal jobb, ha együttműködve töltik. Vannak feladatok, amiket tudtok együtt csinálni? Ez segít abban, hogy látszódjon a másik máshogy csinálja.


Aztán ez is csak olyan dolog, hogy nem szólok bele, csak elmondom, hogy nekem ez jött be.


Lehet azt is játszani, hogy adod alá a lovat. Bizony Klára sokkal ügyesebb és gyorsabban és szebben is hajtogatja a ruhákat én meg nem. Ezért ma Klárának jár egy keksz.

2020. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nálunk van ilyen. Mármint nálunk oda vissza-megy ez.

Én 19 ő 12.

Van, hogy egész nap én meg anyum csinálunk mindent, ő meg csak a szobába tv-t néz, vagy kint szórakozik az udvaron. Alapvetően nem zavar, csak akkor szoktam piszkálni azzal, hogy nem csinál semmit, mikor kötekszik (most kamaszodik, elnézem neki, mert én se voltam a legjobb kamasz ilyen házimunka téren).


Aztán van az, amikor ő segít anyunknak dolgokban, én meg a szobában vagyok, esetleg összepakolok mindkettőnk után, vagy csak a kutyákkal játszok udvaron. Ilyenkor meg azon szól be, hogy akkor ő csinálta a dolgokat- bezzeg amikor én csinálok mindent nem tűnik fel neki.


De van hogy együtt csináljuk a házimunkát, mert anya éjszakás volt és pihen,meg van, hogy csak úgy szoktunk együtt dolgokat csinálni.


Szóval nem vagyunk a legjobb tesók, de azért nincs bemocskolás.


De néha együtt érzek veled. Vagyis volt, hogy kinyaltam az egész házat, amíg szüleim dolgoztak, húgom meg pihent🙂 aztán délután feljött mamám és ő vette észre, hogy milyen rend van(apám nem vette észre, Anyu meg nem tette szóvá-ekkor még rosszabb volt a kapcsolatom velük, és ha nem csináltam meg valamit le voltam cseszve így a szűkcsaládi körben)

2020. jún. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

#9-es vagyok

*szóval nem vagyunk a legjobb tesók, de azért nincs bemocskolás, havi egyszer mikor összegyűlt a feszültség mindkettőnkben, akkor egy napig nem szólunk egymáshoz/piszkáljuk egymást, de aműgy imádjuk a másikat

2020. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!