Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért van az hogy van egy 16...

Tibor1998 kérdése:

Miért van az hogy van egy 16 évvel fiatalabb húgom aki 6 éves Én 22 vagyok igaz hogy a szülők elválltak,de miért van az hogy ha nálunk van hugom majdnem nem érzek iránta semmit? Ez az semmilyen érzés egyiknaprol a másikra kezdődött.

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem hogy ha itt van nálunk akkor úgy vagyok vele hogy jó itt van,de mikor el kell mennem érte akkor nem jó kedvel megyek el érte,néha még az a kérdés eszembe jut hogy minek van itt.

Pedig régebben alig vártam hogy mikor jön már hozzánk,amikornrokonokhoz mentem el néhány napra máskor ha nálunk volt hugom mert én apával lakok olyan nehéz volt itthon hagynom húgomat most meg már ha nálunk van ha nincs nálunk nincs az hogy nem akarok elmenni mert ott van hugom.



#Hugom és bátyám közötti kapcsolat
2020. júl. 3. 21:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azt miért lefelé pontozzátok, ha valaki normális választ próbál adni?

A kérdező azt írta egyik napról a másikra ...tehát történt vele valami.

Nálunk a nagy féltestér ugyanezt csinálta csak egy fiatalabb korú gyerekkel. Elvágólagosan lesz..ta egyszercsak. Ott jobb híjján arra jutottunk a másik szülő telebeszelte a fejét, hogy ő már nagy es tök gáz egy kicsivel foglalkoznia es majd neki ugyse lesz itt helye blabla. Hát végül el is költözött es azota se erdeklodott a testvére felől.

Kérdező csak te tudhatod milyrn hirtelen behatas ert az eletben.

2020. júl. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
54%

En ezt jobban érteném vesszokkel, pontokkal, nem idehanyva csak a szoveget.

Lehet, nem talalod cukinak, meer mar nagyobb? Vagy keveset vagy vele, ez zavart, es kiolte benned?

2020. júl. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!