Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak, ha nekem és a...

Mit csináljak, ha nekem és a húgomnak teljesen más a zenei ízlésünk és így semmit nem tudunk együtt hallgatni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 18. 08:28
1 2 3
 21/27 Tom Benko ***** válasza:
69%
@15: Amihez nem értesz, ne minősítsd.
2020. júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Tom Benko ***** válasza:
Mit szeretek egyiktek, másiktok?
2020. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
26%

21 nem kell érteni ahhoz, hogy eldöntse valaki tetszik-e neki vagy sem.


A kpop industry nagyon kemény, egyáltalán nem dicsőítem, eléggé képben vagyok vele, sőt kapcsolódásom is van hozzá, elég közelről. Viszont a végeredmény akkor is sokkal igényesebb, mint bármi más. Tisztában vagyok azzal, hogy olyan technológia sincs sok helyen, mint ott, viszont olyan elhivatottság sem, hogy milyen munkát adunk ki a kezünkből. S ez bizony erre is igaz.

2020. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Hát ne hallgassatok együtt zenét.
2020. júl. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Tom Benko ***** válasza:
Hogy eldöntse, tetszik-e vagy sem, nem kell érteni. A minősítéshez viszont tisztában kell lenni a műfajjal. És észrevehetően nálad ez nincsen meg. És éppen nem a kpopról beszélek, arról, mivel nem ismerem, nem alkotok véleményt.
2020. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Akkor most nem igazán értem, miért is kötöttél belém? Mert azon kívül, hogy nem tetszik egy bizonyos zenei műfaj, én sem mondtam mást.
2020. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Tom Benko ***** válasza:
26: Mert minősítetted, teljesen szükségtelenül, és láthatóan fogalmatlanul: "Szerintem meg az üvöltő dallam nélküli, kissé beteg metàllal van minden baj." Ha csak annyit mondasz, hogy nem tetszik, nem érdekelt volna.
2020. júl. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!