Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » 6 éve vagyunk együtt párommal...

6 éve vagyunk együtt párommal fel éve hogy összehazasodtunk es elköltöztünk anyosektól! De meg mindig töllük függünk napmint nap . Mégis mit csinaljak hogy erről szokjanak le?

Figyelt kérdés
Az az 5 év is katasztrófa volt, mindenbe bele szóltak, ugraltattak minket, be kellett szamolni mindenről stb . Most hogy külön élünk úgyan az van még ott laktunk, minden nap átjárnak, nincs magánéletünk! Na most anyosom az a legrosszabbik fajta ő az elejetől fogva nem szeret, tehat a jó anyoskapcsolatról le kellett h mondjak! Tudnék róla meselni de arra ez az oldal nem lenne eleg! A lényeg hogy párom inkabb lenyeli minthogy rajuk szóljon! Es egyre többször vitatkozunk, a 6 eve alatt olyan szinten roncs lettem miattuk 26 évesen, hogy semkihez nincs türelmem, egeszsegügyi problemam is lett, nem lehet kisbabam termeszetes uton es sorolhatnam meg! Mar a tegnapi nap folyaman mondtam neki h adjuk be a valopert es mindenki megy a maga utjara de csak azzal tamadott h biztos van vkim.! De en mindennel jobban szeretem en mindenemet neki adnam, es nem akarom ezek miatt elvesziteni, de mar nem birom tovabb! Ti mit csinalnatok?
2017. dec. 15. 06:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Nem csinalnek semmit. A paroddal egyutt megerdemlitek a sorsotokat. A parod a pipogyasagaert, anyuci pici fia mindent ugy csinal ahogy anyuci akarja csak anyuci meg ne haragudjon, te meg azert mert egy ilyen nyilvanvaloan eletkeptelen baromhoz hozzamentel annak ellenere, hogy 5 ev alatt tonkrementel a stressztol.
2017. dec. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%

Hogy mit csinálnék? Újra a férjemhez mennék feleségül, aki tökös volt, és megmondta az anyjáéknak, hogy szakadjanak le rólunk. És azóta is folyamatosan, mert nehezen értenek a szép szóból.

Az, hogy ő nyel, te meg széthullasz, az nem éllapot, akkor inkább szerintem is váljatok el, mert ez így nem élet...

2017. dec. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanebben voltam. A megoldás az volt, hogy nagyon messze költöztünk.
2017. dec. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is az a véleményem hogy költözzetek el. Ez a megoldás.
2017. dec. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%
Neked kellene kiosztanod Anyukát, ha már a párod nem elég gerinces hozzá. Nehogy már egy vénasszony dirigáljon, Te meg tönkremenj vagy a házasságotok menjen rá! Még az is lehet, hogy emiatt nem lett természetes úton gyereked. Sok betegség pszichoszomatikus eredetű. Lefogadom, hogy az is Anyósod szele, hogy van valakid. Veled nagy a szája a férjednek, az Anyjával viszont meghunyászkodik.
2017. dec. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%

De b+! Ha külön költöztetek, és tudtátok hogy milyenek, akkor miért csak a szomszédig jutottatok?

Igazából ezen olyan sok gondolkodni való nincs. Ha nem akarsz diliházban kikötni és gyógyszereken élni akkor csomagolsz és mész. Ha a férjed megy veled, akkor jó. Ha meg nem akkor egyértelműen anyuci a fontosabb, te meg még fiatal vagy, hogy beleragadj egy szar kapcsolatba. Ne hagyd magad zsarolni, ne hagyd hogy téged állítson be a rossznak, legyél határozott és állj ki magadért!

2017. dec. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
73%

Miben függtök tőlük? Pénzelnek? Beszálltak a lakásba?

Mert ha elfogadjátok az anyagi segítségüket, akkor a tiltakozásod fals.

Ha te valóban vétlen vagy, mindent megteszel a függetlenségetekért, van állásod, keresel pénzt, akkor ultimátum elé kell állítanod a férjed: te vagy ők. És mondd meg neki, hogy nincs senkid, de ha ő ennyire nem képes kiállni kettőtökért, akkor hamarosan lesz...

2017. dec. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%

Most mit lehet erre mondani?

Magadnak köszönheted a mostani sorsod. Mindenki úgy alakítja az életét, ahogy akarja.

Ha alapból ennyire rossz volt ez a 6 év, akkor miért mentél hozzá?

Egy kapcsolat nem arról kéne, hogy szóljon, hogy agyon stresszeled magad, sok probléma van és rámegy az egész az egészségedre.

Az a gond egyébként, hogy költözhettek 1000 km-re is anyóséktól, ha a párod nem állítja le őket, akkor ugyanúgy beleszólnának az életetekbe 1000 km-ről is.

Míg más pár száz méterre lakik az anyóséktól és nincsenek ilyen gondjaik..

Szóval szerintem a messzebb költözés nem oldana meg semmit.

A párodnak kéne kiállnia melletted és megmondani a szüleinek, hogy vagy abbahagyják amit csinálnak, vagy beszünteti velük a kommunikációt innentől fogva.

Te is a családtagja vagy, nem lenne szabad hagynia, hogy kikészítsen a családja.

A másik, hogy neked sem kéne felvenni ezeket. Ha ilyen emberek, akkor hagyd a francba, ne találkozz velük, ne beszélgess velük.

A párod hadd menjen ha akar, de te addig foglald el magad, kapcsolódj ki otthon, találkozz a barátaiddal stb.

Nem kell velük lenned ha nem akarod.

Velem is rengeteg rossz dolog történt az utóbbi időben, egy idegroncs is lehetnék. De igyekszem pozitívan felfogni a dolgokat és nem stresszelni. Nagyon sok betegség okozója a stressz, én próbálom elkerülni és mindenben meglátni a szépet és a jót.

2017. dec. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%

"Az az 5 év is katasztrófa volt, mindenbe bele szóltak, ugraltattak minket, be kellett szamolni mindenről stb" - hozzá se kellett volna menni egy ilyen mamapicifia típushoz. Meg a legelső találkozásnál mikor anyóspajti kimutatta hogy kb. utál, akkor pasiddal tisztázni, hogy vagy ő állítja le a muttert, vagy te. És ha nem áll ki melletted a pasi, akkor már elgondolkodtam vona, hogy merre hány méter és ki is a fontos.

Válj el én azt mondom - ennyi őrlődést egy pasi (főleg nem ilyen tejbetök) se ér meg. Most még újrakezdheted.

2017. dec. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
86%

6 év együttlétből fél év házasság.

Miből gondoltad, hogy ez a fél év elég lesz anyósod önmaga megváltoztatásához?

Házassákkötéstek előtt nem baszélgettetek pároddal, hogy mi és hogyan lesz az esküvő után?

Mindenek előtt férjeddel kéne leülnötök kettesben és nyugodtan megbeszélnetek, melyikőtök hogyan képzeli a továbbiakat.

.

Az viszont furcsa nekem, hogy "6 eve alatt olyan szinten roncs lettem miattuk" mégsem beszéltétek meg pároddal, ha nem tud változtatni, akkor miért vártál ennyi időt, hogy váláson gondolkozz?

Sőt, fél évvel ezelőtt megspóroltad volna a válási procedúrát a szakítással.

Tudnod kellett volna, hogy az esküvő napja sem párodat, sem pedig anyósodat nem változtatja meg.

Nem írsz arról, mi az oka annak, hogy esküvő előtt nem volt ennyire elviselhetetlen a helyzet.

2017. dec. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!