Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit kezdjek a nővéremmel?...

Mit kezdjek a nővéremmel? Mindig benyit(lent)

Figyelt kérdés

Esküszöm átlátok rajta, nem nyitna be mindig olyan hirtelen csakhogy megkérdezze van ez meg az. Reggel 9kor bejön bedobni a kukába 2 hajszálat feltépve az ajtót.

Régen 1x rajtakapott a masztin talán amiatt? Amikor ő csinálja 1 óráig a ki tudja mit(szőrtelenítést) akkor bezárja az ajtót, de ha én bezárom az inkább okot ad mindenre persze.(mégis miért zártam be?) Sose zárom az ajtót egyébként.

Komolyan mondom olyan érzésem van, hogy pont el akar kapni mint amikor azt csinálom. A szobám az övével van szembe. Gondoltam arra, hogy ki teszem a kukát, hogy még ürügye se legyen bejönni, de állandóan.

Olyan is volt, hogy gépezek, erre hirtelen benyit semmit nem csinál csak néz mint egy birka és szép lassan bezárja az ajtót.

Olyan érzésem is van néha mintha nem tudom nézelődne a kulcslyukon mert hallom, hogy kijön, megáll semmi nem történik pár másodpercig aztán megy le. Te mire gondolnál? Hogy vágnál vissza?

Én 20/f, ő 22/l

idióta



2020. júl. 20. 20:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ragasztózd le a kulcslyukat felőled szigetelo szalaggal (ha nem akarod beszárni)


Rakj ki ilyen "kopogj", "ne zavarj" táblát, olvasni csak tud. Ha annak ellenere is benyit, akkor tenylrg beteg lehet

2020. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Bezárnám az ajtót... Kicsit túl bonyolítod a kérdést. Ha zavar, hogy benyit akkor zárd be. Felnőtt ember vagy, legyen már magán szférád.
2020. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Igen de ha bezárom az ajtót, az még egy okkal több a gyanakvásra.

Próbáljak benyitni én is minél többször? Főleg amikor be van zárva? Ezekre gondoltam. Hátha észreveszi magát.

2020. júl. 20. 20:55
 4/21 anonim ***** válasza:
99%
Kit érdekel, hogy gyanakiszik ? Mondd meg neki, hogy recskázol ezert ne jojjon be .felnott ember vagy
2020. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Milyen gyanakvásra, arra hogy masztizol? Na és akkor mi van? Nem lehet magánéleted 20 évesen? Kicsit gyerekesen viselkedtek.
2020. júl. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonymousreview60 ***** válasza:
73%
Csináld ugyanazt mint ő!
2020. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is van nővérem és tudja recskázok. Engem nem zavar meg őt se. Nem tudom pasi létedre hogy vagy ilyen kis szégyenlős kisfiú. Ez csajoknak egyáltalán nem jön be, ha egy pasi nyuszi.
2020. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

4. Nem mondhatom meg, hogy recskázok...

5. Tényleg gyerekes az egész

6. Nem tudom azt csinálni, nekem nincs ürügy berontani a szobájába

7. Ja bocs akkor nem leszek nyuszi hanem folytatom majd amint meglát sőt felkérem hogy folytassa amit elkezdtem, az úgy jó nem?

2020. júl. 20. 21:18
 9/21 anonim ***** válasza:
94%

Mi a fæsz ez óvoda??

Zárd be az ajtót és kész!



Ha meg nagyon óvodás bosszút akarsz, akkor rendelj a nevére egy ilyet:

[link]

2020. júl. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
azt csinálsz amit akarsz... kell magánszféra is... mindenki csinálja, ő meg direkt azért nyit be. Zárd az ajtót, és kész... ne hagyd magad mert rád van állva.. Amúgy sincs köze hozzá hogy mit csinálsz, vered, vagy sz@rsz, vagy borotválkozol...
2020. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!