Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit kezdjek a nővéremmel?...

Mit kezdjek a nővéremmel? Mindig benyit(lent)

Figyelt kérdés

Esküszöm átlátok rajta, nem nyitna be mindig olyan hirtelen csakhogy megkérdezze van ez meg az. Reggel 9kor bejön bedobni a kukába 2 hajszálat feltépve az ajtót.

Régen 1x rajtakapott a masztin talán amiatt? Amikor ő csinálja 1 óráig a ki tudja mit(szőrtelenítést) akkor bezárja az ajtót, de ha én bezárom az inkább okot ad mindenre persze.(mégis miért zártam be?) Sose zárom az ajtót egyébként.

Komolyan mondom olyan érzésem van, hogy pont el akar kapni mint amikor azt csinálom. A szobám az övével van szembe. Gondoltam arra, hogy ki teszem a kukát, hogy még ürügye se legyen bejönni, de állandóan.

Olyan is volt, hogy gépezek, erre hirtelen benyit semmit nem csinál csak néz mint egy birka és szép lassan bezárja az ajtót.

Olyan érzésem is van néha mintha nem tudom nézelődne a kulcslyukon mert hallom, hogy kijön, megáll semmi nem történik pár másodpercig aztán megy le. Te mire gondolnál? Hogy vágnál vissza?

Én 20/f, ő 22/l

idióta



2020. júl. 20. 20:29
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Legyél már kreatívabb !- akkor vegyél egy vízipuskát, és durr, mikor benyit.
2020. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!