Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit kezdjek a nővéremmel?...

Mit kezdjek a nővéremmel? Mindig benyit(lent)

Figyelt kérdés

Esküszöm átlátok rajta, nem nyitna be mindig olyan hirtelen csakhogy megkérdezze van ez meg az. Reggel 9kor bejön bedobni a kukába 2 hajszálat feltépve az ajtót.

Régen 1x rajtakapott a masztin talán amiatt? Amikor ő csinálja 1 óráig a ki tudja mit(szőrtelenítést) akkor bezárja az ajtót, de ha én bezárom az inkább okot ad mindenre persze.(mégis miért zártam be?) Sose zárom az ajtót egyébként.

Komolyan mondom olyan érzésem van, hogy pont el akar kapni mint amikor azt csinálom. A szobám az övével van szembe. Gondoltam arra, hogy ki teszem a kukát, hogy még ürügye se legyen bejönni, de állandóan.

Olyan is volt, hogy gépezek, erre hirtelen benyit semmit nem csinál csak néz mint egy birka és szép lassan bezárja az ajtót.

Olyan érzésem is van néha mintha nem tudom nézelődne a kulcslyukon mert hallom, hogy kijön, megáll semmi nem történik pár másodpercig aztán megy le. Te mire gondolnál? Hogy vágnál vissza?

Én 20/f, ő 22/l

idióta



2020. júl. 20. 20:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
Hú te szegény. Valami dilis beteg nővéred lehet az tuti. Ne hagyd magad.
2020. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
62%
Szerintem be akar szállni
2020. júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
De mi az hogy nálad van a kuka? Èn a lakásban nem tartok kukát,max egy szemetesvödröt azt még ő is tud tartani a szobájában,egyèbkènt meg biztos tetszik neki a látvány ha rajtakap hogy recskázol,de ha ennyire izgatja szólj neki hogy fejezze be neked ha már ennyire kíváncsi..
2020. júl. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Szemetesvödörre gondoltam. A vicc az, hogy az nála is van :D
2020. júl. 21. 08:51
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon fura! Van barátja a nővérednek? Lehet ki van éhezve, és túl kíváncsi is🤔🙄
2020. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Nekem húgom van és tini korunkban ő is gyakran benyitott csak úgy hozzám. Reggelente pl többször befekudt mellém az ágyba, pedig gyakran pucéran aludtam. Akkor vált gyakori a ez a dolog, amikor egyik reggel lerantotta rólam a takarót és még álló állapotban puceran voltam ott. Eszembe jutott h talán kíváncsi. Többször atkarolt amikor mellém feküdt úgy, h közben én meztelen voltam. De nem zavart. Volt h megfogta h "neked meg áll a kukid?" aztán feküdt tovább nyugodtan. Aztán elmúlt. Nem foglalkoztam a kérdéssel h miért csinálja.
2020. júl. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#16 azért rz már durva!
2020. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ja elég undi
2020. júl. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
64%
eltaláltad. rajta akar kapni valami számodra előnytelen helyzetben, hogy utána ezzel tudja húzni az agyad és az idegeidre menni. Az meg, hogy nincs indokod hozzá benyitni miért zavar? neki sincs akkor neked minek legyen. Ha meg elkezd magyarázni, hogy minek nyitogatsz be hozzá folyton a fejéhez vághatod, hogy hát te is indig bejössz hozzám én miért ne jöhetnék. Ha meg úgy érzed lesekszik ragaszd le a kulcslyukat vagy rakd bele a kulcsot. De viccesebb lehet akár az is, hogy úgy teszel mint a filmekben. kinyitod résnyire az ajtót és a tetejébe raksz 1 pohár vizet. 1-2 X ha jól nyakon borítja magát a vízzel nem hiszem, hogy lenne kedve utána is állandóan nyitogatni. Vagy bezárod az ajtót és kész ha kérdezősködik meg félválaszokat adsz mint pl. azért, mert csak, mert miért ne,
2020. júl. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Az ajtó fölött van fél cm, nem fér oda pohár víz :) De köszönöm a válaszokat
2020. júl. 23. 21:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!