Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan lehetne a tesómat...

Hogyan lehetne a tesómat kizökkenteni ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, van egy 15 éves öcsém, aki féltékeny a 13 éves húgomra, mert többször elnyerte már a 'a város jó tanulója és jó sportolója' díjat, és többször voltak kint a csapatával versenyen külföldön. (Idén nem voltak a vírus miatt, de ettől még meg kaptak oklevelet, mert belföldön is szép eredményt értek el.)

Az öcsém féltékeny rá, és úgy próbál kompenzálni, hogy váltogatja a "nőit". Nem egy lányt megbántott már, és utána összejön rögtön egy újjal (nem tudom, hogy szex volt-e, de nem is érdekel). Oké, ilyen szinten kicsi még, hogy megértse, hogy ezt azért nem kellene, mert azok a lányok nem tehetnek arról, hogy neki baja van, és ne máshoz méregesse magát, hanem találja meg azt, amiben ö a jó és amit szívvel-lélekkel szeret. És legutóbb mondta, hogy rám is féltékeny, mert én elköltöztem és van saját életem. Hát igen, 25 vagyok, ő meg 15, de nem tudom, hogy hogy lehet annyi esze, hogy nem fogja fel, hogy 20 éves és 15 éves között azért van némi különbség (20 évesen költöztem el).

Oké, nincs közöm hozzá, de akkor is zavar, mert az öcsém. 13 éves korában még vagdosásig is fajult ez a dolog, mert a másik tesóm elment edzőtáborba, ő meg nem. Most én értem, hogy rosszul esik, de ezért kellene találnia valamit, amiben jó, mégha nem is űzné olyan magasabb szinten, mint a tesóm.



2020. júl. 29. 13:32
 1/7 Manoka8528 válasza:
59%
Kisebbségi érzése van.Majd kinövi.15 éves,még annyit fog változni,hogy nem is igaz :)
2020. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
93%
Sztem a tesód figyelemhiányos. Éreztessétek vele hogy megbizhat bennetek és az eredményeitől független ugyanannyira szeretitek mint a hugát. A csajokról is mindenkeppen beszélgessetek.
2020. júl. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is figyelem hiányos, vigyed/vigyétek el kirándulni, vagy valahova úgy, hogy húgi nincs ott, meg jó lenne ha találna magának valamit, amiben jó.
2020. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Amit az eddigi válaszolók javasolta egyetértek és ha az sikerül azért akkor próbáljátok meg hogy ne legyen irigy a hugára.Nem lenne jó ha rosszkapcsolatban lennének

Főleg úgy hogy ő az idősebb :)

2020. júl. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

15éves és válogatja a "nőit"...???

csak nem huszonéveseket stumankol? :-DDD


18 év alatt max. barátnő, vagy lányismerős....

2020. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tipikus "középső gyerek szindróma". Ha máshonnan nem ismerős nektek, akkor Stannis Baratheon is ebben szenvedett a Trónok harcából. (De ez egy valódi dolog persze.) Léteznek rá megoldások szerencsére, amiket te is, vagy a szüleid is tehetnek ezzel kapcsolatban.


[link]

2020. júl. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10%

Tesod azt várja h a hugod ne sportoljon csak h ő jól érezze magát?

Jó nagy bunkó. Csináljon vmit amibe ő is jó.


Azt se mondhatja hogy a hugod nem magának köszönheti az eredményeit,mert gondolom tesz érte.

2020. júl. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!