Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan rejtsem el a csokit a...

Hogyan rejtsem el a csokit a hűtőben (vagy a többi rágcsámat), hogy ne egyék meg a családtagjaim?

Figyelt kérdés

Hiába mondom el nekik, hogy az az enyém, nem érdekli őket és megeszik. Direkt vettem tegnap csokit magamnak, eltettem hogy majd a mai ebéd után megeszem, és megette a testvérem, holott elmondtam, hogy az az enyém...

És neki (is) vett anyu egy ugyanolyat, csak ő megette a sajátját már hamarabb.

Gondolhatjátok hogy ez már hanyadik eset, ha már ideig eljutok hogy egy kérdést kelljen kiírnom róla...

Nem azon az egy csokin múlik, csak unom, hogy én szívom meg állandóan ezt. És emiatt rohangáljak le a boltba, addigra meg már nem kívánom, csak eltenném későbbre, de akkor megint eltűnne "rejtélyes" módon...


Hogyan rejthetném el a csokikat, chipseket?

A nem hűtős dolgaim azért könnyebben elrejthetők, de kíváncsi lennék ti hova teszitek vagy tennétek ha ilyen bunkó családotok lenne?



2020. aug. 15. 15:49
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
91%

A szobamba tennem. Ha van sJat szobam. Vagy a spajzba/kamraba vagy ha nincs oda ahol a tesztak rizs ilyesmik vannak vagy ĺabosok moge.

Ok most meleg van es gondolom hogy ne olvadjon meg amiatt rakod hutobe a csokit. De tehetnel jegakut a melyhutobe es reggel es este csereled a szobadban levo csokid alatt oket. Egy kis torolkozobe csavard a jegakut kulonben osszevizezi a kornyezetet. E arra tedd ra vagy ala a csokidat. Ugy azert nem fog elolvadni.

Vagy eetleg vegyel egy nem atlatszo falu muanyag eteles dobozkat es abba tedd a csokidat. Ra meg pakolj valami mast. Altalaban mindenfele eteles dobozt csak ugy senki nem nyitogat ki, mert senki nem gondolja abban csoki vay keksz van. Ha meg megis es elso ranezesre ja ebben almadarabka van akkor talan nem as a melyere. Egyszer itt valaki irta hogy o megszivatta azt az osztalytarsat aki mindig elette a csokijat ugynis bekente csilipaprikaval kivulrol a csokit es a gyerek utana rohanhatott a mosdoba. Mond meg tesodnak ha meg egyszer megeszi azt a csokit amire raragasztod a papirt hogy a tied megbanja. Es szepen te is kend be pici csilivel vagy akar csak a sima hegyes zold csipos paprikaval a csokit. Ertelemszeruen egy mar felbontott csokival tudnad igy becsapni.

2020. aug. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
96%

Na a csokit és a chipset nem kell hűtőtőbe tenni ezek nem romlanak meg max esetleg a csoki felolvadhat ha egy egész tábláról beszélünk de egy szelet csokinak kutya baja sem lesz hűtő nélkül a boltban se tárolják hutobe

De a lényeg olyan helyre dugd ami nem látványos és senkinek esze agaba nem lenne pl

Könyvek köze úgy hogy ne lássa senki vagy ha lány vagy a neszeszeres tasakba sok sminkes cucc közé vagy nekem volt olyan plussom ami hátul kinyitható volt oda is lehet dugni vagy ha lapos levéltasakba ....stb

2020. aug. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
94%
vegyél egy kis hűtőszatyrot/táskát, amibe teszel jégakkut, és elvan a szobádban. én csokit nem tárolok hűtőben pl.
2020. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
89%
vagy ha a szekrény így egy kicsit meg van emelve pár centire azalá is duhatod csúsztasd be jól amikor kell vegyél egy hosszabb tárgyat botot amivel kiszedheted
2020. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
18%
Amikor ovis voltam én is megettem mások túró rudiját. Annyi logika volt a tettemben hogy ha én rögtön megeszem mert finom akkor ők miért tartogatják ott napokig. 1: nem is szeretik 2: provokálnak
2020. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
92%
2020. aug. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Hűtőben tartandó csokiról van szó (tejszelet, Kinder Pingui stb.), csak azért tároltam ott, nem a hagyományos táblás csokik.
2020. aug. 15. 16:14
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Jó akkor a hűtő tasak a legjobb erre hogy hidegen tartsd de attól meg el dughatod :)
2020. aug. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem akkor a legjobb, ha jégakkut teszel a fagyóba (ha nincs otthon, akkor veszel jégakkut), és veszel egy hűtős szatyrot. Abba teszed a jégakkut, és bele a Kinder Pinguit és tejszeletet, és a szobádban a szekrényedben tartod. Legyen két jégakku, hogy cserélni tudd.
2020. aug. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
96%
Szép kis család, ha nem tartjátok tiszteletben egymás cuccait. Bele se merek gondolni mi lenne ha pénzt nyernétek vagy örökölnétek, ha egy csoki miatt ez megy.
2020. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!