Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ha anya nem...

Mit csináljak ha anya nem szól bele a vitába?

Figyelt kérdés

Mióta tesom dolgozik és ad haza pénzt nem csinál itthon semmit. Mondván neh már neki munka után takaritani kelljen. Én csak iskolás vagyok nekem erre van időm és különben is ő anyagilag tesz a kasszához én meg nem.


Én meg már unom h helyette is nekem kell takaritanom. Amig suliba járt ő is addig egyik nap én masik nap ő csinálta meg. A szobáját mindenki maga,mosni is mindenki a sajátját.

Most elvárja h a szobáját és a koszos gönceit is én intézzem.


Anyának le matekoztam hogy rám kapja még a csp-t meg apa ia fizet gyerektartást 30.000ft szóval én is adok a családi kasszába. Ja meg adókedvezményt is kap anya. Szóval mondja meg nővéremnek h nem vagyok a csicskása.

Anya erre csak annyit mond hogy majd megtudom ha dolgozom milyen farasztó és őt nem érdekli ki csinálja meg csak rend legyen.


2020. okt. 2. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Ne takaríts utána, ne moss rá, ha nem akarsz. Azért mit képzel... Ilyen kijelentés után egy bögrét nem mosnék el neki.
2020. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
te is megmondhatod a nővérednek, hogy nem vagy a csicskása. miért anyádtól várod el? a nővéred egy kitűnő gyakorlóterep, az életben is sokszor ki kell majd tudnod állni magadért
2020. okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
egy ilyen mondat után én cuccolnék apámhoz. Csinálom a házimunkát, de nem vagyok csicska.
2020. okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tesómnak is mondtam már. Azért anyátol vártam volna segítséget mert ő a szülő,övé a lakás én meg hiába pofázok tesómnak
2020. okt. 2. 20:19
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Ne csináld meg neki!
2020. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Tesód mit gondol, ha különköltözik, majd a házimunka elvégzi saját magát, mert ő fáradt a munkától?
2020. okt. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
Mosd a fehèreket, feketèket, farmereket egyszerre, magas hőfokon. Valami szöszös kötött sàlat is beletehetnèl. Gyorsabban vègzel ès többet nem kell megcsinàlnod. 😅
2020. okt. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!