Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek rossz testvér lennék?

Szerintetek rossz testvér lennék?

Figyelt kérdés

Én szoktam a húgomat suliba vinni. Ma reggel eléggé összevesztünk és nagyon rossz, hogy így köszöntünk el egymástól. Azért vesztünk össze, mert nézte a meséjét és nem csinálta amit mondtam (öltözködés, fogmosás fésülködés és mindenért 20x kellett szólnom neki) gyalog kb 10 perc kb tőlünk a sulija és 7 perccel becsöngő előtt indultunk el. Ennek fényében én is elkéstem és otthon hagytam a tesi cuccomat, (úgyhogy most szertároznom kell, ezért tudok írni) De ez belefér, annyira nem hat meg, de az viszont borzalmas érzés hogy így összevesztünk és úgy köszöntünk el hogy sírt, ő is biztos szarul érezheti magát a suliban.

Én 18 vagyok ő meg 7, most elsős. Egyébként nagyon jó a kapcsolatunk, sokat is vagyunk együtt.


2020. okt. 12. 08:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%

simán ki kellett volna kapcsolni a tévét vagy tabletet az első "menj öltözni/fésülködni/fogat mosni" kérés után. nem hússzor könyörögni.

csak mert.

2020. okt. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
89%

Hogy le van pontozva aki nem hódol be egy gyereknek...

Az ilyen beszélgessünk el szépen emberek nem emlékeznek rá, hogy milyen volt gyereknek lenni? Nekem papolhatott anyám amennyit akart, ha olyan kedvem volt ugyan úgy leszartam, ha semmi valódi következménye nem volt.

Itt a kérdésben is, Mucika láthatóan le se kakkantja, hogy el fog késni az iskolából, ha nem készül el időben. Most ha a kérdező könnyes szemmel leborul elé, hogy ne haragudj Mucika, de légyszilégyszi legközelebb készülj el, akkor fog változni valami? Persze, Mucika még inkább le fogja kakkantani, amit a tesó dumál.

2020. okt. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagy rossz, de próbáld az ő fejével nézni a dolgokat. Te idősebben jobban tudod, milyen időre menni. Legyél te az okosabb...
2020. okt. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!