Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A feleségem miért viselkedik...

A feleségem miért viselkedik így a testvéremmel?

Figyelt kérdés

Anyám hívta fel rá a figyelmem és azóta én is figyelem.

A feleségem furcsán viselkedik az öcsémmel aki ugyan úgy házas.

Ha családi összeröffenés van és megérkeznek az öcsémék akkor megöleli, puszi. A feleségének csak köszön.

Sokszor oda ül mellé, beszél hozzá, nagyon sokszor hozzáér, látszólag is kacérkodik vele.

Nem tudom mire gondoljak, valóban flörtölni próbálna az öcsémmel?

Az öcsém részéről ezeket vissza nem vettem észre.


2020. okt. 15. 17:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a sógornőddel. Elrendezi ő...
2020. okt. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
54%
Ehh én sógorom is azt hitte bejön nekem, pedig pont az ellenkezője, csak hát próbáltam kedvesebbnek látszani, mint ahogy valójában éreztem iránta (vagyis ki nem állhatom őt, folyton viccelődött azzal hogy na megint híztam, mennyire ragyás az arcbőröm stb. és ezek után azt hitte bejön nekem -.-").
2020. okt. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
69%

Az itteni hozzászólók fantáziája szokás szerint nagyon beindult, imádják a szappanoperába illő izgalmakat.

A dolog lehet egyszerű kedvesség, rokoni szeretet is. Ne légy emiatt paranoiás. Édesanyád "anyós üzemmódban" kicsit kritikus a menyével, azért valljuk be, látott már ilyet a történelem. Egyébként meg gondold végig, mi van akkor, ha egy kicsit tényleg tetszik a feleségednek az öcséd. Ha a házasságotokkal minden rendben, akkor ennek semmi jelentősége. Az öcséd lehet egy sármos pali, de a feleségednek te kellesz (az öcsédnek pedig a saját felesége), és ez a lényeg.

2021. febr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!