Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Úgy érzem a húgom irigy rám...

Úgy érzem a húgom irigy rám ,mert egyrészt jóképű vagyok többek szerint, meg sok helyen jártam a világban ő meg nem. Lehetséges ez? 29/f

Figyelt kérdés

Ő nem igazán az a jó nő se arcra se testre. Plusz még ugye én sok helyen jártam a világban.

Sokszor érzem hogy távolságtartó velem, nem úgy reagál ahogy kéne. Nem örül semminek se nagyon...



2020. okt. 16. 22:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ez nem a jóképuseged miatt van, hanem inkább a stílusod miatt.

Akar ő pl. egyáltalán világot látni? Ha igen, miért nem segítesz neki?

Ha nem, akkor ugyan ezért miért lenne rád féltékeny?


Lehet azért távolságtartó, mert magas lóról beszélsz/nem erdeklodsz iránta/neked több adatott meg gyerekkorodban mint neki...és még ezer oka lehet..

2020. okt. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
"nem úgy reagál ahogy kéne." Aha!!!!! Szerintem meg tök érthetö a viselkedése. Te eldöntöd, hogy neki hogyan is kéne viselkedni, reagálni. Nem fogadod el, te akarod elöirni neki, hogy mit és hogyan. Azt hiszem nálad kellene szétnézni az emeleten, no meg az ego parkban. Vannak ott bajok jocskán!!!
2020. okt. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem szimplán az a baja hogy túl sokat képzelsz magadról.
2020. okt. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
99%
Sugárzik az önelégültség a szavaidból
2020. okt. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
99%
nem tudom, hogy jóképű vagy-e, de hogy nagyképű, az tuti
2020. okt. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
99%
😃 Öcsém ez a kérdés. Ha tényleg így van akkor miért nem segítesz neki, hogy ne így érezzen.
2020. okt. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy lenézed és ezt érzi?
2020. okt. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

én nem vagyok a húgod, de a helyében utálnálak, mint a szart :)

undorító egy ember vagy

2020. okt. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Elég kiábrándító, hogy közel 30 éves férfi létedre ilyenen jár az agyad. Szerintem biztos nem irigykedik rád senki, ne aggódj.

30/l

2020. okt. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
18%
Én lány vagyok és ugyanezt csinálja velem a lány unokatesóm... Talán soha nem fogom megtudni mi a baja velem, szinte érezni az utálatot ha esetleg egy évben egyszer karácsonyi ünnepeken találkozunk... Utál, de nem tudom az okát. Bizonyára ő is irigy rám.
2020. okt. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!