Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Úgy érzem a húgom irigy rám...

Úgy érzem a húgom irigy rám ,mert egyrészt jóképű vagyok többek szerint, meg sok helyen jártam a világban ő meg nem. Lehetséges ez? 29/f

Figyelt kérdés

Ő nem igazán az a jó nő se arcra se testre. Plusz még ugye én sok helyen jártam a világban.

Sokszor érzem hogy távolságtartó velem, nem úgy reagál ahogy kéne. Nem örül semminek se nagyon...



2020. okt. 16. 22:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
76%
Én átérzem a helyzetedet.Tényleg fusztráló tud lenni mikor valaki a saját tökéletességem miatt nem kedvel...
2020. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 October15 ***** válasza:
100%
Sokkal valószínűbb, hogy egy paraszt vagy és ő meg nem annyira hülye, hogy ezt ne érzékelje így hát rühell mint a szrt. :)
2020. okt. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha a 28 éves fiam így beszéne bármelyik húgáról is, olyan sallert kapna, hogy megfordulna a feje a nyakán.

Egy nagyképű, beképzelt kis kuki vagy.

2020. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Mutasd be nekem a hugit, majd boldogabb lesz utána. :)))
2020. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Te tényleg 29 vagy? kiírás alapján inkább gondolnálak 19 éves fiunak mint egy 29 éves férfinak. Az a baj ahogy írják is, öntelt, egoista, nagyképű valaki vagy, inkább csak ezt láthatja a hugod is és ezért lehet a távolságtartása.
2020. okt. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!