Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesóm kiskorom óta sokszor...

Tesóm kiskorom óta sokszor mond egy férfi nevet és azt hogy megtalálta a papírt amin az van ráírva hogy örökbefogadtak,? pedig nem is

Figyelt kérdés
Nem merem megkérdezni mert úgy se mondanák el ha igaz lenne, de hogy deríthetném ki ? mert szerintem egy tesó ilyeneket nem mond a tesójának

2020. nov. 18. 08:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
Miért nem kéred el a papírt tesódtól?
2020. nov. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%
Dehogyisnem mond, sztem ezzel minden tesó szívatja egymást.... :) kérd el tőle a papírt, vagy egyszerűen kérdezd meg a szüleidet, ha tényleg örökbe fogadtak, azt nem titkolhatják el örökké.
2020. nov. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Yoda m. ***** válasza:
94%

Mióta, hány éves korotok óta mondogatja... és most hány évesek vagytok? Te is és tesód is. Ezen kívül, amit 1-es kérdez.

Ezen aoróságokat azért fontos lenne tudni...

Másfelől... Mi az, hogy NEM mond ilyet a tesó? De hát látod te is, hogy mond...

Másik oldalról közelítsd a kérdést! Onnan, hogy vajon MIÉRT nem mond MÁST? Ennek pont az ellenkezőjét... amit állít.


Az ERŐ legyen Veled!

2020. nov. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
5 éves korom óta, honnan tudjam hogy van papir?
2020. nov. 18. 09:10
 5/28 anonim ***** válasza:
86%

Én megnèznèm a családi albumokat , ha van rólad újszülött kép amin a szüleid is rajta vannak tuti nem vagy örökbe fogadott.

Na meg persze kèrheted a tesod,hogy hol a papír és hol látta pontosan. Én szerintem először mindenképp a szülemhez fordulnèk.

2020. nov. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%
Az 5-ös válaszoló jó tippet adott. Annyi, hogy én mondjuk keresnék olyan képet, ahol anyukád várandós volt veled. Vagy akár rá is kérdeznék, hogy van-e olyan fotója. Ha nincs akkor megkérdezném miért nincs és hogy fenn áll-e a lehetősége, hogy örökbe fogadtak. Amúgy szerintem sok tesó szívatja a másikat ilyenekkel, szóval valszeg ez is az lesz.
2020. nov. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
nncsen, tesómrol van, pár hónapos koromról vaan az első kép
2020. nov. 18. 09:44
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz vele, valószínűleg csak ezzel akar bántani, na de, ha meg esetleg mégis, akkor min változtat? Ugyanúgy ez a két ember nevelt első perctől kezdve, genetikai kapcsolat nem fontos.
2020. nov. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak szívat. Mondd neki, hogy "akkor kettőnk közül engem legalább kiválasztottak, és nem csak dobta a gép"


Szerintem abbahagyja, ha már látja hogy nem érdekel.

2020. nov. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
64%

Csak szívat, nyugi. Aljas szivatás, az tény.


A képek pár hónaposan azok már elegendő bizonyítékok. Illetev kérdezd meg bátran a nagynénéd-nagybátyád, nagyszülőket.

2020. nov. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!