Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló férfiként gyerek?

Egyedülálló férfiként gyerek?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok, aszexuális.

Sosem volt semmilyen kapcsolatom, szerelmes sem voltam.


Emiatt házasság stb. kilőve. Viszont szeretnék gyereket, lehetőleg sajátot.

Erre milyen lehetőségek vannak?


Béranyaságról hallottam eddig, főként Ukrajnát ajánlják, de jogilag azt hallottam problémás lehet.

Örökbefogadásra is gondoltam.


Mit ajánlotok?



2019. szept. 16. 22:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%
Házasság miért kilőve? Aszexuálisnak is lehet társa. Jól átgondoltad te ezt? Ne tekintsd játékszernek a gyereket...
2019. szept. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon sok szeretetre vágyó árva gyermek van. Talán ezt könnyebb megvalósítani neked.
2019. szept. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%

Keress egy nőt, aki hajlandó hozzád menni minden egyéb elvárás nélkül, mondjuk a pénzedért vagy valami, menjetek el lombik programba, ott szépen lefejik a spermádat, beültetik neki, lesz gyereketek, aztán ő is élheti tovább az életét, meg te is, csak egy lakásban fogtok lakni.

Vagy örökbefogadás... bár úgy tudom, rengeteg pár vár gyerekre, hiába sok az árva. Nem hiszem, hogy egy egyedülálló férfi sorra kerülne 5-6 évnél hamarabb. Ha egyáltalán engedélyeznék valaha, és nem tartanák gyanúsnak a szituációt.

2019. szept. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is aszexuális vagyok és erősen gondolkodom vagy örökbefogadáson, vagy spermadonoron. Férfiként biztos még nehezebb megoldani. Viszont engem az tart vissza inkább, hogy az még oké, hogy lenne egy gyerekem, de egyedülálló szülőként nagyon nehéz lenne nevelni, összeegyeztetni a munkával meg egyebekkel. Szerintem nem is menne nekem, segítségem pedig nem lenne, mert a családom messze él tőlem.
2019. szept. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
37%
Meg ami fontos, ha örökbe fogadnád vagy megoldanád lombival fel kell nevelni azt a gyereket! És sajnos ehhez két szülő kell,hogy mindkét szülő példáját megtanulja. Vagy valahogy témyleg belehúzni,hogy megtudj neki adni mindent (itt nem a pénzre gondolok),de attól függetlenül szerintem ez aranyos és szurkolok!
2019. szept. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
44%
Vegyél inkább egy kutyát, jobban jársz.
2019. szept. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Na várj... ha saját, ahoz hogy jön az örökbefogadás...? De ja, legcélszerűbb az örökbefogadás. Gondolj bele: eleve túlnépesedés van, és marha sok árva. Szerintem tök logikus a döntés.
2019. szept. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor ajánlottam itt valakinek az örökbefogadást, mindjárt 2 privátot kaptam, hogy államilag gondozott gyereket nem lehet örökbefogadni. Itt a levél, amit kaptam:


Magyarországon nincs árvaház. Aki örökbeadható, azt azonnal örökbe is adják, azért van több éves várólista.

Akik állami gondozottak, azok a nem örökbeadható gyerekek, akiket a gyámhatóság elvett a szülőktől, de ettől nem lesznek örökbeadhatók automatikusan csak a szülőtől vonják meg a felügyeleti jogot.

2019. szept. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Én az örökbefogadást választanám. Sok sikert és sok boldogságot hozzá!
2019. szept. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom komoly kitételek vannak az örökbefogadás esetén.igy az inkább kizárva ha csak nem találsz egy nőt aki hozzád menne akkor hiába szeretnél gyereket nem lesz .
2019. szept. 17. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!