Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Sokszor együtt alszunk a...

Sokszor együtt alszunk a hugommal de most már véglegesen nem fogunk hogyan pótoljam?

Figyelt kérdés
Nagy a kotodesem a szüleim és a tesóm között is. Nagyon tudok kötődni egy emberhez ha nagyon megkedvelem tudnátok segíteni hogy ne ragaszkodnak valakihez ennyire? Hogyan tudnám a tesóm valahogyan pótolni? Én pl kiskoromban is nagyon féltem egyedül aludni de azért most már nagy vagyok és elég gáz hogy félek egyedül aludni mert pl rossz álmok miatt meg félek a sötétben is. Nagyon fog hiányozni hogy nem alszik velem. Igaz hogy egy szobával arreb fog aludni de akkor is nagyon fog hiányozni.

2020. nov. 21. 19:44
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
55%

Nyugi, biztonságban vagy. Nem lesz semmi baj, ne félj ettől :)

Max annyi, hogy az elején lehet magányos leszel, de az is csak azért mert ennyi idő után fura lesz egyedül aludnod, de 1-2 éjszaka után már hozzászoksz

2020. nov. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%
Hogy aludtál kedves kérdező? :)
2020. nov. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
66%
42. Szerintem a kérdező már nem él.
2020. nov. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:
0%
Ha elmúltál 18 szójjá maj azt ,megtanítalak helyesen írni meg miegymás😚😙😗
2020. nov. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
0%
Tesod szokott hokizni alávás elött? Az mennyire zavar?
2020. nov. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!