Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lányok! Szoktatok a fiú...

Lányok! Szoktatok a fiú testvéretek előtt hangosan fingani?

Figyelt kérdés

2020. nov. 25. 09:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy miért szaporodtak el ennyire ezek a "fingós" kérdések. Félreértés ne essék, nálam ez egyáltalán nem tabutéma nő létemre...


Tudatosítani kellene már a társadalomban, hogy TERMÉSZETES BIOLÓGIAI FOLYAMATRÓL VAN SZÓ tulajdonképpen, amely az ANYAGCSERE FOLYAMATOKHOZ kötődik elsősorban. Lehetne akár "baleset"-nek is nevezni.


De tényleg mindenki megkönnyebbül, miután a feleslegesen felhalmozódott gázok távoznak a szervezetéből. Az emésztési folyamatok ELŐJELÉRŐL beszélünk. Vajon mennyire EGÉSZSÉGTUDATOS ez a társadalom? Másként is fel lehet tenni ugyanazt a kérdést - csak valamivel diszkrétebb formában.

2020. nov. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
2%
Ez szimpla etika.
2020. nov. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Pifko válasza:
78%
Fingjatok csak nyugodtan...
2020. nov. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Pifko válasza:
31%
Csak be ne fossatok...
2020. nov. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 geza tozser ***** válasza:
55%

11/14.-re

A "FING" szót helyett az "egyéni gázositás"-t vagy "sajnos, felesleges gázom van(volt?)" kell használni és már minden "illdimossá vállik", nem?

2020. dec. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
25%

Nincs ebben semmi, ez tényleg egy természetes emberi biológiai folyamat. Én ha hátulról tolom a kis párom, néha közben szellent jó nagyokat, ezzel jelzi, hogy nagyon jó neki és nem tuja magát kontrolálni.

Utána mindíg elnézést kér, de aktus közben képtelen kontrolálni ezt a dolgot.

2020. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
25%
Utolsó... Én is szívesen tolnám a párod.. Szóéhatnál az érdekemben neki.. 24/F
2020. dec. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
25%

Utolsó.

Elég vagyok egyelőre neki én, de köszike az ajánlatot.

2020. dec. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
55%

Grof Bruckenthal, a Mária Terézia, osztrák császárnő, és udvari társasága elött egy nagyot pukkantott, majd mintha mi sem történt volna, kiment,

és amikor vissza jött, bocsánatot kért. A császárnő, látva a fiatal grof illedelmes viselkedését, nagy összeg pénzt, és több muzeális értékű müalkotást adott neki, hogy Nagyszebenben muzeumot alapitson. A város régi központjában ma is látogatható muzeum, mostmár a Román állam tulajdona.

2020. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
59%
Szakadok egyes kommenteken 😀
2021. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!