Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan haragudtam meg?

Jogosan haragudtam meg?

Figyelt kérdés
A tesomerol lenne szó, úgy néz ki hogy lesz egy elado fagyasztó ládája, azt mondta egy jelképes összegért ide adja nekünk. Neki nem kell,nemtudja hova rakni. Most meg már kitalálta hogy x összeget kér érte vagy eladja másnak. Elég szarul esett mert amit mondott összeg azért nem jelképsnek számít,ráadásul elkérték tőlem a vadonásuj baba ágyat, a fiam nem is feküdt benne, hogy nekik kell a gyereküknek, erre fogta és ingyen oda adta valakinek,örökbe.A megkerdezesem nélkül.Nem is szólt csak amikor észre vettem hogy nincs meg a kiságy. Erre lenne képe pénzt kérni. Ezt még nem mondtam meg neki,majd délután újra hív hogy kell e fagyo. Hát nem!!
2020. nov. 26. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Durcáskodás helyett inkább kérd el az ágyért cserébe!
2020. nov. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ezek után inkább fizetnék kétszer annyit a fagyasztóért egy idegennek (vagy boltnak), minthogy a testvéremtől megvegyem.
2020. nov. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Hát nem szép dolog az biztos, nekem is rosszul esne.

És kellett volna nektek a kiságy?

2020. nov. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
vihar a biliben.
2020. nov. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Millió akció van, amikor kamatmentes(!) részletre tudsz venni vadiújat, garanciálisat.

Biztos, hogy nekem nem kellene a tesómé, amit egyébként sem tud hova tenni és lehet, hogy egy hét múlva bedöglik.

A régiek nem energiatakarékosak, rámegy inged-gatyád, az újabbak meg nem évtizedekre vannak tervezve és már ők is jócskán használták.

Tolja fel magának a fagyasztóládáját!

2020. nov. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
előzetes sértődgetés helyett mondd el neki is ugyanezt, hogy nem tartod fair dolognak, ha felháborodik és neki áll feljebb, na akkor megsértődhetsz :D
2020. nov. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Én annyit mondanék, hogy úgy kalkulálja az árat, hogy ingyen odaadtatok nekik egy használatlan kiságyat, amit a megkérdezésetek nélkül továbbadtak. Ha ebből nem esik le nekik, akkor menthetetlen. Nem venném meg tőle semennyi pénzért, és nem is adnék nekik a továbbiakban semmit.
2020. nov. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Mondd el neki, és nincs olyan szó, hogy vadonásuj..
2020. nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!