Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogosan haragudtam...

Szerintetek jogosan haragudtam meg a barátnőmre? Hogyan viszonyulnátok hozzá ezek után?

Figyelt kérdés
Szaktársak vagyunk az egyetemen. Szinte minden nap találkoztunk, beszélgettünk, mindig meséltük egymásnak mi történt stb., majd a digitális oktatás alatt is hasonlóképpen tartottuk a kapcsolatot csak ugye online formában. Majd a félév végén kvázi eltűnt. Írtam neki többször is, de nem válaszolt és meg sem nézte, amit írtam. Később a nyár folyamán ismét próbáltam keresni, de ugyanígy semmi. Aztán meguntam. Most pedig ő küldött nekem egy üzenetet, aminek az volt a lényege, hogy ő a vírus miatt nem kommunikált velem eddig. Ők nagyon félnek a vírustól és ezért inkább bezárkóztak, nem mentek sehová, nem használtak internetet stb., stb. (ez ebben a formában nem igaz...). Ja, és nagyon várja, hogy találkozzunk és beszélgessünk (ehhez képest hónapokig eszébe sem jutottam), meg majd milyen jó lesz újra együtt. Mintha ezzel így el is lenne intézve az egész és nem is történt volna semmi, tök normális lenne minden. Én sem akarom felfújni vagy túlreagálni, de nekem igenis rosszul esett és engem ez zavar, szerintem ez így nincsen rendben. Én azt gondoltam, hogy jóban vagyunk, számíthatunk egymásra, megbeszélhetünk dolgokat stb., ehhez képest pedig három hónapra eltűnt és annyit sem mondott, hogy bocs, nem érek rá vagy akármi... Plusz még ez a válasza, hogy "mert a koronavírus". Nekem ebből most picit elegem van és tényleg megharagudtam rá, nem tudom mit kezdjek vele.
2020. szept. 5. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogos
2020. szept. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
*jogosan vagy mérges rá
2020. szept. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TR75 ***** válasza:
100%
Beszéld ezt meg vele.
2020. szept. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jogosnak érzem, eléggé mondvacsinált egy indokot vágott hozzád.
2020. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A vírus miatt nem használt internetet? Tényleg létezik, hogy valaki ennyire hülye kifogást találjon ki? És egyetemre jár? 😂😂
2020. szept. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem oké amit mond, én a vírus miatt nem jártam wcre és nem lélegeztem eddig.
2020. szept. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!