Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A bátyám hogy bukhat egy...

A bátyám hogy bukhat egy 50-es testes nőre?

Figyelt kérdés
A bátyám 42 a párja (össze se házasodtak) egy 50 éves testes nő, aki eléggé egy fura ember. A csajnak van valami betegsége ami miatt testes, így a 16 éves lányuk se egy nádszál vékony csajszi... nem is értem a bátyámat.

2021. jan. 18. 14:15
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
93%

Talán ő nem egy ilyen felszínes dög, mint te.

Egyáltalán hogy jössz ahhoz, hogy egy közel 20 éves kapcsolatot/házasságot megkérdőjelezz? Lefogadom, meg se születtél még, mikor ők már együtt voltak.

Ha pedig felnőttként van ilyen gondolkodásod, pláne szégyelld magad. És jusson eszedbe, hogy bizony, te is leszel 50 éves, lehet, testes is, de ha az nem, aszottabb, ráncosabb biztosan.

2021. jan. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
96%
Ha 19 éve együtt vannak akkor mit.hisztizel? Amúgyse a te dolgok semmi közöd hozzá, vakszeg te se vagy gyönyör meg a párod se még se írkál ki rólad ilyet. Foglalkozz a magad dolgával
2021. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 kicsibarany ***** válasza:
97%
Kérdező, ha valaki 50 évesen még együtt van a párjával, akivel már régóta egy család, az szerinted gáz?
2021. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
96%

Szoooval ha jol ertem.. Konrketan az a bajod hogy egyutt megoregedtek?

Cicam Te is megfogsz de remelem senkit nem talalsz ilyen borzalmas szemelyiseggel.

Vagy talan azt szeretned ha ott hagyna a csaladjat egy 20 eves csitriert, aztan a lanya (aki egyebkent az unokahugod) egyedül nohessen fel? Hm. Nem rossz.

2021. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
93%
Remélem az összes kövér fóbiás el fog hízni. Sok ilyet láttam már. Meg is érdemlik.
2021. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
97%

Minden tiszteletem a bátyádé, aki nem hagyta magára a párját, aki "öregecskedő", ráadásul beteg is.

Ki előtt szégyelled a bátyádat? Talán a felszínes haverjaid beszóltak?

2021. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
79%
Kamu kérdés, jelentettem is.
2021. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
27%
Én ismerek egy 29 éves nőt, akinek a párja egy 86 éves öreg pasas. Van sokkal lejjebb is kérdező, te még örülj, hogy csak ennyi.
2021. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
96%

19 éve együtt vannak és te erre most eszméltél rá?

Tehát ha jól számolom a bátyád 23 éves kora óta vele van. Mi ezzel a gond? 19 év sok idő, valószínűleg jól megvannak. Miért nem teszed fel a bátyádnak ezt a kérdést, lehet hogy jól eligazítaná az oktondi fejed:)

2021. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
96%
Ja, és szégyelld magad amiért mások boldogsága szúrja a szemed. Biztos boldog életed van.. saját bátyádról ilyet kiírni.. szégyelld magad! Utolsó voltam.
2021. jan. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!