Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 40es,50es szülők! Mit szólnáto...

40es,50es szülők! Mit szólnátok, csinálnátok, ha a 17 éves fiatok elmondaná, hogy meleg?

Figyelt kérdés
És feltételezzük, hogy van párja, akit nagyon szeret.
2017. nov. 14. 23:07
1 2
 1/15 anonim válasza:
57%
Nem vagyok 40, 50 éves szülő, de én az Ön helyébe elfogadnám és ugyan úgy szeretném ahogy eddig. Jelenleg a szülői támogatás az amire legjobban szorul. :)
2017. nov. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
(Nem vagyok ebben a helyzetben csak érdekel az emberek véleménye.)
2017. nov. 14. 23:12
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
Ez a korosztály sajnos még kevésbé elfogadó.
2017. nov. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Nézd, én 50-esként és szülőként el nem tudom képzelni, hogy mit kellene szólnom vagy csinálnom, a gyerek párkapcsolata az ő dolga. Majd nyilván elhozná idővel bemutatni a párját, és akkor megismerkednénk.
2017. nov. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

Nem vagyok meleg, de ilyen idős szüleim vannak. Anyám elsőre nem lenne elragadtatva, de nem problémázna sokat rajta, szó nélkül elfogadná, és mindenben támogatna, és ha jó fej lenne a párom, gondolom, annak is örülne.


Apámnak nem tetszene, és soha nem értené meg, de semmi drasztikus lépést nem tenne (kitagadás avgy ilyesmi), mert a "jó szülő vagyok" imidzsébe nem férne bele. Szóval a látszatra adna. De az ő véleménye nem is igazán érdekelne, mert nem vagyunk annyira jóban.

2017. nov. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Férjem bátyja meleg, anyukája már nyugdíjas. Amikor kiderült, nagy cirkusz volt három hétig, sírás meg "jajj, költözz el kisfiam". Aztán megállapította anyósom, hogy akkor is az ő pici fia. Azóta együtt nyaralnak :)
2017. nov. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Meghivnam, hogy megismerhessem. A gyerekem szexuális érdeklődése a magánügye. Rám annyiban tartozik, hogy tudja, hogyan vigyázzon magára és a partnerére. Nekem nincsenek eloiteleteim, nem tartom problémanak a homoszexualitást, de ez nyilván azért is van, mert nem Magyarországon, hanem egy elfogado országban élek és itt nincs semmi különös abban, ha két lány vagy két fiú sétál kezenfogva
2017. nov. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
10 a fiam 15 a lanyom, megmondtam nekik hogy az egyetlen amit nem turok az a kabitoszer. Ha meleg v leszbi az nem erdekel, elfogadom. 45 vagyok es szerencsere eleg laza szulo.
2017. nov. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8%
Sose fogom megérteni ezt a fene nagy liberalizmust. Én igenis kiakadnék, és nem tudnám elfogadni. Biztos nagy törés lenne nekem, mint anyának, hogy az én fiam ilyen lett. Egyszerűen természetellenes.
2017. nov. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Mansour ***** válasza:
0%
Először is megpróbálnék utánajárni, hogy miért gondolja, hogy az. Nem értem, hogy ha egy tizenéves gyerek kijelenti, hogy meleg, miért veszi mindenki készpénznek, hogy tényleg az?
2017. nov. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!