Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bántott téged a nagyobb tesód...

Bántott téged a nagyobb tesód gyerekként? Ha igen akkor bocsánatot kért felnőttként, vagy csak úgy el lett felejtve?

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és csak el lett felejtve.

De nem bánom, nem haragszom már erre.

2021. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és csak el lett felejtve.
2021. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az idősebb tesó, de öcsém a nagyobb és erősebb. Szóval kamaszodásunk óta inkább csak szóbeli marakodás (volt) jellemző. De többnyire pár nap alatt leülepedett és mintha mi sem lett volna.
2021. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nagy testvér vagyok és bocsánatot kértem, nem haragszik :)
2021. márc. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
A testvérek úgy látom hogy általába elég csúnyán beszélnek egymással. Pl van egy autista barátom és az öccse állandóan piszkálja csúnyán beszél vele leküldi a boltba gumicukrokért. Helyébe lennék sztem már rég elköltöztem volna onnan
2021. márc. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és azóta is sokszor, és sosincs bocsánat kérve.
2021. márc. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egysuer még 21 évesen is. Bocsánatot nem kért, sőt, úgy csinál, mintha meg sem történt volna. Már nem állok szóba vele, mert lelkileg is elég terror, amit csinál.
2021. márc. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sosem kert bocsanatot

Meg felnottkent is beszolt

Volt, hogy nagyon durvan megfenyegetett...elfelejtodott, de nem beszeltunk honapokig.

2021. márc. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mindketten küzdősportoltunk... Megnőttem és kb két év után összekerültem vele edzésen... Utána otthon játszotta az eszét és csak annyit mondtam neki, hogy az edzésen már bebizonyosodott, hogy én vagyok a jobb... Azóta szó sem esett ilyenről...
2021. márc. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!