Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért nem bírja a bátyám...

Miért nem bírja a bátyám elfogadni a páromat?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve vagyunk együtt. Igen, ő nem a mostani ideálnak megfelelő, pálcikalábú, borotvált, tizenkettő egytucat hajú, 2 bites pasi. És igen 3 évvel idősebb nálam. De én imádom a szakállát, a kellőképp izmos testét. Hogy mindennap tudatja velem hogy szeret. Hogy a legrosszabb napjaimon tud 2 szelet sütivel hazaállítani és feldobni a napom. Mikor felkap és megcsókol mikor hazajön a munkából. Hogy bolondul értem és bárhol bármikor a karjában cipelne az ágyig. Nem mellesleg olyan keresete van ami miatt már nem kell a saját fizetésemen stresszelnem és saját vállalkozásba kezdhettem. Szerintem ezek fontos dolgok, a bátyám szerint mégis jobbat érdemlek, és szerinte kihasznál, és biztos nem is akar elvenni (bár ilyenről még szó sincs). Egyszerűen minden rossz ha róla van szó. Miért nem örül hogy én boldog vagyok? 25N

2021. márc. 11. 08:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
Félt.
2021. márc. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 neincat ***** válasza:
98%
Nekem 3 barátom volt, mindannyian különbözőek, és mind jó emberek. Mind a háromnál megkaptam bátyámtól, hogy "találsz nála jobbat is", "nem itt kell meghúzni a határt" stb. Szóval átérzem a helyzeted. Bár Ő igazából csak ennyit mondott, nem szólt bele. Szerintem nyomatékosan kérd meg ha legközelebb valami hasonlót mondd, hogy legalább előtted ne mondjon róla rossz dolgokat, hiszen Ő a te választottad és te boldog vagy, neked nehéz az, hogy Ő ennyire nem kedveli, amikor neked ez az ember egy boldogságforrás. Gyakorlatilag ugyanazt, mit ide nekünk leírtál :) Ha a bátyád normális és tényleg foglalkozik veled és a boldogságoddal, meg fogja érteni. :)
2021. márc. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Szép nyálas történet. Amúgy nem mindegy, hogy a bátyádnak tetszik vagy sem?
2021. márc. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
Uramatyám, cukorbeteg lettem, ahogy olvastam ezt az ömlengést.... melyen megértem a tesód, sztem hasonló a baja.
2021. márc. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

Nem gyenge álkérdés.

Elég gyerekes, de nem baj:D

2021. márc. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked jó a barátoddal akkor kinek mi köze hozzá?Bátyád nem élheti a te életed,ennyi.Megmondod neki hogy ne szóljon bele a te dolgaidba mert már jócskán felnőtt nő vagy és nem egy 15 éves kiscsaj👀👀
2021. márc. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Sztem kamu kérdés, a férfiak másképp látják a férfiakat mint te. De ha ennyire elvagy magadnak, akkor mi a kérdés? xd
2021. márc. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

A batyad egyedulallo igaz?


Az enyem is ilyen volt, utalta minden parom. A mostanit it.

2021. márc. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%

ezt a szöveget egy max. 16éves kislány írta ki...


Vagy ha tényleg 25 a kérdező, akkor erősen "visszamaradott" .. Szvsz.


De tegyük fel, hogy igaz a történet: kit érdekel, hogy mit gondol a bátyád...??? Együtt éltek, vagymi?

2021. márc. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Én ilyen nyálas ömlengést kb tiniként toltam le egy pasi miatt.


Ha 25 évesen még mindig itt tartasz, vannak problémák.

2021. márc. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!