Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim soha nem fogják...

A szüleim soha nem fogják elfogadni a fekete páromat és a születendő gyerekünket?

Figyelt kérdés
Előre leírom, hogy a párom diplomás és dolgozik. Nem itt nőtt fel, de 7 éve Magyarországon él. Megbízható ember, lassan 3 éve vagyunk együtt, együtt is élünk. A szüleim a kezdetektől ellenségesen állnak hozzá. Csak néhányszor találkoztak, de mindig feszült volt a hangulat. A húgom elfogadja a párom és jóban is vannak. Ő mesélte, hogy a szüleim abban reménykednek, hogy találok valaki mást a mostani párom helyett. Abban reménykedtem, hogy ha gyereket vállalunk, akkor már ők is belátják, hogy komolyak a szándékaink és örülni fognak az unokának. Nemrég bejelentettük, hogy babát várok és össze is házasodunk, de nagyon kiborultak. Apám ordibált, anyám csak szomorú lett. Nagyon fáj ez nekem, mert régen nagyon jó kapcsolatom volt a szüleimmel. A párom előtt is rosszul érzem magam, főleg mivel az ő családja elfogadott engem az elejétől kezdve.
2019. máj. 5. 17:00
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
95%
Nem
2019. máj. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
82%
Egyszerűen csak rasszisták a szüleid. Azt akarják, hogy fehér bőrű párod legyen.
2019. máj. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
92%
Nem, soha. Talán az unokájukat, de az sem biztos.
2019. máj. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos eléggé dúl az idegengyűlölet az országban és eleve nem olyan általános jelenség itt egy fekete ember. Én is úgy nőttem fel, hogy anyámtól azt hallgattam, hogy csak fekete fiút ne hozzak haza...

Szerintem nem fognak megenyhülni, sajnos még az unokától sem. Szomorú mikor egy szülőnek előbbre valóbbak a külsőségek, mint a saját gyereket boldogsága :(

2019. máj. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
28%
Gyertek a Balázska bétébe,ott nem számít a szín!A csecsemőt is felvesszük!
2019. máj. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim válasza:
63%

Egyetértek az előttem szólóval. A párod nem fogják elfogadni. Ilyen a beállítottságuk.

Az unokának nagyon örülni fognak. Különösen, ha az első unoka. Legyen bármilyen színe. Egy kisgyermeket nem lehet nem szeretni. Hátha majd az unoka hatására megenyhülnek és befogadják a párod is. Állj hozzá pozitívan, reméld a legjobbakat. Az fog jönni.

2019. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
61%
4, azt ugye tudod, hogy nem csak külsőleg van eltérés? Kulturális eltérés is van, nem kicsi!
2019. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
63%
Csak akkor van remény enyhülésre, ha minél többet együtt lehetnek az unokával. Minimum heti szinten. Ha ezt hajlandó vagy elintézni, akkor várható javulás a kapcsolatotokban.
2019. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
68%
Rasszisták valóban. Ebből a szempontból én szerencsés vagyok, mert anyám annyi mondott midig tartozhat a párom bármelyik etnikumba, legyen bármilyen a színe, csak igazán szeressen
2019. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán mennyire tudnak kommunikálni a szüleid a pároddal? Milyen nyelven?
2019. máj. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!