Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért nem bírja a bátyám...

Miért nem bírja a bátyám elfogadni a páromat?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve vagyunk együtt. Igen, ő nem a mostani ideálnak megfelelő, pálcikalábú, borotvált, tizenkettő egytucat hajú, 2 bites pasi. És igen 3 évvel idősebb nálam. De én imádom a szakállát, a kellőképp izmos testét. Hogy mindennap tudatja velem hogy szeret. Hogy a legrosszabb napjaimon tud 2 szelet sütivel hazaállítani és feldobni a napom. Mikor felkap és megcsókol mikor hazajön a munkából. Hogy bolondul értem és bárhol bármikor a karjában cipelne az ágyig. Nem mellesleg olyan keresete van ami miatt már nem kell a saját fizetésemen stresszelnem és saját vállalkozásba kezdhettem. Szerintem ezek fontos dolgok, a bátyám szerint mégis jobbat érdemlek, és szerinte kihasznál, és biztos nem is akar elvenni (bár ilyenről még szó sincs). Egyszerűen minden rossz ha róla van szó. Miért nem örül hogy én boldog vagyok? 25N

2021. márc. 11. 08:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
25%
lehet,hogy a tesod homi es az a baja,hogy nem neki akasztja be a repat..
2021. márc. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%
Bátyád egy kis pö****cs , sose volt és sose lesz csaja és azthiszi h ő most megmondja , kérd meg h ne szóljon bele az eleted e inkább csajozzon ő is! Ja h az már nem megy neki , ahhoz már kisp..cs, a te pasid legalabb becsajozott.
2021. márc. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%
Fúj milyen gusztustalan ez a szöveg, azt hittem lehányom a monitort olvasás közben :D
2021. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
20on év fölött 3 év az semmi.
2021. márc. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
77%
Megjelent egy új hím a családban, es hozza kepest sz.rnak erzi magat. Ezert ahelyett h saját magán dolgozna f.szoskodik. Amikor elkezdi nyomni a szöveget nyugodtan állítsd le. Nem kell hallgatnod.
2021. márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
84%
Féltékeny. Szerezzen nőt, akár guminőt is, de a te magánéletedről szálljon le. Megígéred, hogy szólsz neki, ha segítségre van szükséged a pasizásban, de jelenleg BOLDOG VAGY, ezt vegye tudomásul, és ne trollkodjon, hisz nem vagy veszélyben.
2021. márc. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
67%

Uramatyám, cukorbeteg lettem, ahogy olvastam ezt az ömlengést.

Fúj milyen gusztustalan ez a szöveg, azt hittem lehányom a monitort olvasás közben.

Ezeken jót nevettem. De igazuk van, mert elég émelyítő szöveg. Biztos, hogy nem egy 13-14 éves kislány írta? Olyan nyálas, mint a fiúcsapatok a 90-es években, azon is jókat röhögtünk az öcséimmel (gimnazisták voltak akkor).

2021. márc. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!