Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek is segíteni kéne...

Szerintetek is segíteni kéne a testvérembek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A testveremmel mindketten a ugyanott diákmunkázunk. A barátnőmnek jövő héten lesz egy műtéte. Nagyon fél miatta és szeretné ha elkísérném, de aznap dolgoznom kéne és diákmunkából nem tudok szabit kivenni. A főnökömmel megbeszéltem, hogy akkor mehetek el, ha valaki be tud ugrani helyettem aznap. A nővéremet kértem meg, de ő aznap a barátjával akar találkozni és azt mondta, hogy őt nem érdekli hogy műtik a barátnőmet, ő aznap nem ér rá. Viszont ő tényleg nagyon fél, még sírt is és kötelességemnek érzem hogy ott legyek vele és vigyázzak rá. Próbáltam felajánlani a testvéremnek hogy cseréljünk el egy napot, de ő csak azt hajtogatja hogy aznap nem ér rá. Szerintetek igaza van? Hogy vegyem rá, hogy segítsen? Mást nem nagyon ismerek még onnan, nem régota dolgozom ott, nem tudom kit kérjek meg, hogy ugorjon be helyettem.

2021. ápr. 20. 23:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
24%
" magánorvosnál intézik, korábban is bemehettem a váróba vele. " Elég szomorú, ugyanis a magánorvosnál se kéne falkázni. De van az a pénz amiért leszarják hogy mit lehet meg mit nem.
2021. ápr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem mehet be a magánnál a hozzátartozó még az előtérbe se. Attól függ mikor volt az a legutóbb, a harmadik hullám előtt?
2021. ápr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Kb olyan 2 hónapja volt 22-es... Lehet azóta voltak szigorítások ennek kapcsán. De akkor még a váróban mindenkinek lehetett bent kísérője. Szerintem most is lehet. Senki nem várhatja el, hogy egy altatás után valaki biztonságban haza vezessen/buszozzon.
2021. ápr. 21. 23:59
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért előtte kérdezz rá, hogy várhatsz- e rá az előtérben.
2021. ápr. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 kovpet ***** válasza:
39%

Diákmelós vagy, nem a te dolgod magad helyett munkaerőt intézni. Szólj az iskolaszövetkezetnek, majd ők elintézik.

Persze, ha tudsz valakivel cserélni, akkor az is jó.

Ha át tudod adni azt a napot, az is, de ilyenkor nyilván nem helyetted dolgozik az a valaki, így ő kapja az fizetést is aznapra. Ez nem szívesség így.

De mondom, nem a te dolgod ez, csak jó fej vagy, ha megszervezed.

2021. ápr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!