Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hány testvéretek van?

Hány testvéretek van?

Figyelt kérdés
Hány év a korkülönbség?Örültél, amikor megtudtad, hogy testvéred lesz? Milyen közöttetek a kapcsolat?

2021. ápr. 27. 15:48
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
79%

1 bátyám van, 11 év van köztünk, ennek ellenére el tudunk lenni, bár nincs olyan szoros kapcsolatunk, de a mi családunkban annyira senkinek nincs a másikkal.

Szerintem sokkal rosszabb, ha a tesók között 2-3 év van, mert akkor MINDENEN veszekedés van.

2021. ápr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
85%
1 öcsém van, 11 évvel fiatalabb. Örültem neki nagyon gyerekként. A kapcsolatunk nem rossz, de egyáltalán nem szoros, pláne nem mély. Mindig nagyon más életszakaszban vagyunk, nem szeretem. A saját gyerekeimet kis korkülönbséggel vállaltam, hogy legyenek közös emlékeik. Nekünk nem nagyon vannak.
2021. ápr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
88%
2, egyik kettő másik hat évvel fiatalabb nálam, nem emlékszem már hogy reagáltam az érkezésükre:D. Sajnos mindhárman borzasztóan különbözőek vagyunk, mintha három külön bolygóról jöttünk volna. Vannak ezért ellentétek rendesen, de igyekszem a legjobb kapcsolatot fenntartani.
2021. ápr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
90%

1 van.20 hónap van köztünk.

Nincs mostmár szoros kapcsolat köztünk,mint gyerekként volt.

Mindenki éli a saját felnőtt életét a családjával.

2 nő,

2021. ápr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
90%

1 húgom van, ő 1,5 évvel fiatalabb. Nem emlékszem, hogy örültem-e, amikor kiderült, de testvérféltékenység volt. Gyerekként is szerettük egymást, bár marakodni is sokat marakodtunk, de felnőttként nagyon jó a kapcsolatunk.

25N

2021. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
84%

1 húgom van-mindketten lányok vagyunk.

7,5 év van köztünk.

Én örültem neki, mert akartam is egy testvért korábban.

Csak szerintem ez sok év különbség.


Kb. anyja helyett anyja voltam- persze kb 13 éves koromig ez önkéntes volt, addig nem vettem semmit erőltetésként, szerettem vigyázni rá. Aztán mikor nagyobb lettem, akkor miatta nem mehettem sehova, se diákmunka, se mozi. De még magammal se vihettem sehova. Most 20 vagyok, és még így is alig fülik a szülők foga, hogy akár egy várossal arrébb bebuszozzunk.

Szóval ezek a részek nehezek voltunk.



Aztán a kapcsolatunk, olyan mint két tini tesóé. Hol jóban vagyunk, hol nem. Most lépeget a kamaszkorba, szóval vannak pillanatok, amikor a másik csak zavaró tényező🤣

De lehet, hogy a következő pillanatban imádjuk egymást.


Én imádom a kis csimbókot amúgy 😍🤣

2021. ápr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
76%
2 bátyám van 2 és 3 evvel idòsebbek , mivel én vagyok a hugica mindig rájuk fogtam mindemt és ők lettek leszidva gonoaz kis törpe voltam. :) 3:) de ahogy teltek az évvek úgy szorosabb kapcsolat alakult ki köztünk ,majd ahogy felnöttünk úgy szét váltak az útjaink ,nagyon ritkán látjuk egymást velük ,de számomra ez normálsi mert 3különböző városban élünk és meg van a saját családunk már.
2021. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
92%
Nincsen testvérem.
2021. ápr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
86%

Egy húgom van, kicsit kevesebb, mint 2 év a korkülönbség. Én konkrétan nem emlékszem rá, mivel kicsi voltam, de szüleim elmondása alapján nagyon vártam a testvérem érkezését és ugráltam örömömben mikor megszületett. :)

Mindigis jó volt a kapcsolatunk, ez most is így van, bár persze viták néha vannak.


24/L

2021. ápr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
92%

Egy nővérem van,3 évvel idősebb. Sokat veszekedtünk,de alapvetően jó testvérek voltunk,mindig megvédett. Most sajnos messze lakik ( Anglia), a covid es egyéb dolgok miatt lassan 2 éve nem láttam. :(

De szoros a viszonyunk.

OFF: csak nekem tűnt fel az első 2 válaszoló? Mintha a 2 testvér írta volna. :)))

2021. ápr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!