Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hány testvéretek van?

Hány testvéretek van?

Figyelt kérdés
Hány év a korkülönbség?Örültél, amikor megtudtad, hogy testvéred lesz? Milyen közöttetek a kapcsolat?

2021. ápr. 27. 15:48
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
3 testvérem van, én vagyok a legidősebb, 24 éves. Húgom 22, a nagyobbik öcsém 17, a kisebbik pedig 7 éves. Húgom születésére nem emlékszem nyilván, az öcséimnek pedig örültem. A kisebbet én neveztem el. Átlagos testvéri kapcsolatunk van, nèha bántjuk egymást, nèha szeretjük. Megvédjük egymást ha kell, de sokszor veszekszünk. Jókat hülyéskedünk, de lelkizni annyira nem szoktunk.
2021. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
43%
Nekem nincs lol
2021. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

7 testvérem van :


- 2 évvel idősebb nővér

- 2 évvel fiatalabb ikrek (fiú

& lány)

- 4 évvel fiatalabb fiú

- 5 évvel fiatalabb fiú

- 8 évvel fiatalabb lány

- 11 évvel fiatalabb lány


Ha hiszed, ha nem, mindenki jól kijön mindenkivel. Örömmel fogadtuk a babákat. Szerintem sokat számít, hogy a szüleink nem kivételeztek sosem, szerető közegben nőttünk fel. Csodás gyerekkorunk volt. Sosem unatkoztunk.

2021. ápr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Van egy bátyám, 3 évvel idősebb, az öcsém 8 évvel fiatalabb. Nagyon jó a kapcsolatunk, szeretjük egymást, a sógornőimmel is felhőtlen a viszony. Tavalyig havonta találkoztunk, az unokáink is számon tartották a találkozókat, nagyon élvezték velünk együtt (most csak telefon).

73/N

2021. ápr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
16%
Mennyi sok vérfertőzés.
2021. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

1 testvér

8 év

én vagyok a kisebb

semleges a kapcsolatunk

2021. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

1 testvér, fiú, én lány, 5 év korkülönbség, vele kivételeztek, nem kapott szidást sem sokáig így megszokta, hogy a tetteinek nincsen következménye. Szüleim későn kaptak észbe. Apám egy hímsoviniszta ember volt, ez testvéremen is meglátszik, a hatása. Semmibe nézi anyánkat, engem. Rengeteg zűrös ügye volt. Most rendeződött valamennyire a kapcsolatunk, de ő szépen tönkrevágott engem meg anyámat idegileg, mentálisan, egészségügyileg, közben él, mint hal a vízben anyánk nyakán.

Lehet lepontozni, de én nem fogom vele tartani soha szorosabban kapcsolatot.

2021. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
1 bátyám van és 7 év különbség
2021. ápr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, írjatok még!

Nekem egyébként egy 3 évvel idősebb bátyám van, egy 3 és egy 6 évvel kisebb öcsém.

Mivel egyedüli lány vagyok, ezért eléggé össze tudtak ellenem fogni a testvéreim. De persze tudnak jófejek is lenni.

2021. ápr. 27. 21:29
 30/36 anonim ***** válasza:

Szia! Velem is az van mint veled. Egyedüli lány vagyok 2 fiú mellett (rád középső) és ellenem is mindig osszefognak, mert szerintük /főleg a bátyjám szerint/ én vagyok a szüleim "kiskedvence".

Meg tudlak érteni

2021. ápr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!