Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem évek óta megaláz...

A nővérem évek óta megaláz mások előtt. Hátba szúr. ?

Figyelt kérdés
Én vagyok a fiatalabb. Kiskoromtól fogva a nővérem a barátai és az én barátaim előtt is megaláz. Volt egy személy akivel majdnem össze jöttem. De nem jött össze a dolog.. A nővérem most vele enyeleg. Kibeszélt neki mindent. Hazudozik rólam. Pl. random dolgokat is. Hogy én pórázon vezettem az utcán a macskát. Ezt meséli a barátainak, h milyen hülye húga van, h a macskákat sétáltatja. Megjegyzem életemben nem sétáltattam macskát. Nem tudom mire fel hazudik. Akkor azt hazudta másnak, hogy a fősulin az összes vizsgámat ő tette le. (Ez nevetséges, azt sem tudja milyen tantárgyból vizsgáztam. Meg állandóan hazugásgokat állít rólam és akkor az emberek lenéznek. Ö egy olyan ember, akit sokan ismernek így sokan is hisznek neki. Sok ember rossz véleménnyel van rólam, miközben nem ismer, mert a nővérem már ismét valamit hazudott rólam. Jön egy baráti társaság és van valami vicces story. Ő azt átformálja, sokszor nagyít, eszméletlen sokszor. Pl. hogy egy falum beli embert nen ismertem fel egy eseményen, miközben melletten ült. Szőrnyűlködnek az emberek, hogy milyen béna vagyok. Közben az ember és köztem 10 ember ült egy lelátóról. Egy pillantásra láttam a személyt, eszembe sem jutott, hogy ismerném. Szóval ilyen apró dolgokból megalázó mondatot gyárt. Vagy, hogy majdnem meghaltunk mikor én vezettem egy idegen településre. Miközben csak az autóm eleje olyan alacsony, hogy neki ért az utpatkának a parkolóban. Szóval ilyen apróságokból IS gyárt olyan szöveget, hogy meg áll az eszem. Eszméletlen sokat hazudik. Nagyít. Meg, hogy én milyen ember vagyok. De pl arra jó voltam, hogy 2 lovat vásároltam neki 1 millió értékben. Amit azért vettem neki, mert szügsége volt a lóra, de most nincs pénze rá. Évek óta ez megy. Megaláz és én csak hallgatok. Hiába mondom, hogy nem igaz. Akkor is nevetnek rajtam az emberek. Igazaból tehetetlen vagyok azért írtam ki a kérdést.

2021. máj. 5. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Hány évesek vagytok?
2021. máj. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatmegszakítás
2021. máj. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Van egy ilyen betegseg nem tudom mi a neve de kenyszeres hazudozo az illeto. Egyaltalan nem normalis.
2021. máj. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Mi a kérdés? Nem vagytok már gyerkek,ne foglalkozz vele és alakíts ki egy tőle független életet. Ha nem tudsz felülemelkedni rajta és nem találsz olyan baráti kört magadnak, akik nem foglalkoznak ilyen gyerek marhasággal, hogy ki mit sétáltat meg kit lát, talán legjobb lenne ha tényleg elköltöznél. Neked is ideje lenne felnőni. Koncentrálj a komolyabb dolgokra az életben..miért érdekelnek olyan buta emberek, akik ilyeneken csámcsognak? Pont azokat kellene körberöhögni akik ilyen egyszerűek, hogy ilyenekről tudnak csak beszélni.. Én vidéken nőttem fel és családotalapítani is falun készülünk, komolyan nem értem hogyan lehetséges, hogy ennyire nem képesek magukat lefoglalni a fiatalok.. hogy ennyi idejük marad ilyen gyerekes dolgokra..
2021. máj. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Lókolbász lesz h szüksége volt rá?


Nem létszükség.


Ne sajnáltasd magad te vagy a mamlasz mert hagyod neki.

Nem állsz ki magadért helyette itt rinyálsz.


Tessék elköltözni 100 kmrel odébb akár ahol nem ismer senki

2021. máj. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor először is tisztázzunk itt egy-két dolgot. Macskát pórázon sétáltani nem gáz. Falun élek én is, itt lehet hülyének néznek miatta, de ez csak az ő ostobaságukat mutatja nem a tiedet. Városban rendszeresen szokták a macskát pórázon sétáltatni, mert nekik is kell a mozgás és a friss levegő. Normális ember pedig nem kiengedi a vakvilágba, hogy aztán elbassza majd valami autó, hanem pórázon vezeti. Ha mondjuk falun szobamacska amúgy a macska, de kivinnéd, hogy had mozogjon és mondjuk vannak kutyáid, akik rühellik a macskákat, akkor is valószínűleg pórázon vinnéd ki. Akik ezen röhögnek, meg hülyének nézik emiatt az embert, azok azok akik igazán ostobák és látszik, hogy 3 agysejtjük van. Ez elmondható a cimbijeiről is és róla is, hogy idióták.

Másik tisztázandó dolog. Ha legközelebb elkezdi azt mondani, hogy ő csinálta meg neked a vizsgáidat, akkor kérdezzél már rá nála, meg a nyomorék haveroknál, hogy mégis, hogyan a jó k.rv@ nénikéjébe csinálta volna meg helyetted a vizsgáidat, személyes, vagy online vizsga forma bármelyikében is? Itt porrá tudnád alázni, meg a nyomorék cimbijeit is, hogy látszik, hogy hülyék mint a segg és nem véletlenül nem jutottak még csak az egyetem közelébe sem. (Amúgy nem vagyok ennek híve, mert egyetemet végzett ember is lehet ostoba, meg nem egyetemi végzettséggel rendelkező ember is lehet rendkívül művelt, tájékozott és intelligens. Azonban ebben az esetben ezeket a kis senkiházikat így kell helyretenni.) Szóval, ha legközelebb ezzel jön, akkor vázold fel szépen, hogy eleve jelenléti oktatásban és vizsgázásnál fizikai képtelenség, hogy ő írta meg helyetted a vizsgád, mivel egyesével ellenőrzik a személyiket és meg is néznek, hogy te vagy-e az. Szóbelinél meg méginkább lehetetlen. Online vizsgánál, meg szintén ellenőrzik a személyidet és folyamatosan videókapcsolatban vagytok, amit néz folyamatosan az oktató és még videókapcsolatban is feltűnik neki, hogy nem az az ember ül ott akinek kéne. Szóval, itt meg is bukott a kis patkánynak az alázási próbálkozása, és itt kezdeném én az alázást, hogy esélye nem lenne amúgy sem bármiféle vizsgát is megcsinálni, mert azt se tudja, hogy "valami szakmai dolog, szakkifejezésekkel, ami nagyon alap tudás" mit jelent. Itt te aláznád porrá.

Na most, hogy ezeket tisztáztuk, rátérnék arra, hogy egy ilyen szar darabot nem neveznék testvérnek. Vágjad ki az életedből. Leírásod alapján felnőttek vagytok, ez a véglény meg valami csődtömeg. Biztosan nem vennék neki, ilyen undorító viselkedés után semmit se, nem hogy még lovakat. Legyen már agyad, kihasznál ez a dög. Újfent bocsánat, de egy ilyet én nem fogok testvérnek nevezni, embernek sem nevezném igazából. Gusztustalan szar alak, rányomul arra a srácra, akivel te akartál összejönni, hazudozik össze-vissza mindent, úgy otthagynám, hogy csak zutyogna. Ha ennyire tökéletes és ügyes, akkor élje a kis életét úgy, hogy tud magának venni lovat, nem másnak kell megvennie neki. Majd ha valamit letett az asztalra, akkor pofázzon, ne így hogy rajtad élősködik. A lovakat is eladnám, aztán kezdjen magával amit akar. Amúgy a srácért így nem kár, mert legalább tudod arról is, hogy egy alja nép, de a "testvéredtől" végtelenül undorító dolog volt rányomulni. Költözz el onnan. Szar helyen élsz, ostoba emberekkel, akik azt se tudják, hogyan működik egy egyetem, aztán röhögnek, meg mindent elhisznek. Az ilyen szar alakokat, akiknek egy agysejtjük sincsen, ki kell vágni az életedből. Meg kell szakítani velük minden kapcsolatot, mert csak szar életed lesz és örökké le fognak húzni minden tekintetben.

2021. máj. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2021. máj. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szegenynek sz.r lehet, ki tudja miket hazudik ossze róla ..es az emberek meg elhiszik. Ha megtudod hatarozottan le kell allitani, megszegyeniteni. Sajnos az ilyen csak a tenyektol torpan meg. Leallni nem fog mert ez egy mania, egy betegseg. Leteleme az ilyennek piti dolgokrol hazudni. Az igazi cel sajat maga fenyezese, meg a sztorizas hogy vele ( altalad) mik tortennek.
2021. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bizonyítsd rá a gazugságit, amikor csak tudod, égesd be. A lovat követel vissza, érdemtelenül az ajándékra.
2021. máj. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!