Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak , ha a nővérem...

Mit csináljak , ha a nővérem minent kisajátít?

Figyelt kérdés
Ha kapok egy farmert azt egyből átviszi az ő szobájába mondván , hogy csak kölcsön veszi utána nem akarja vissza adni . Minden jó minőségű ruhámmal ezt csinálja . Én szivesen oda adom ,de egy idő után azért frusztráló , hogy nem tudom felvenni azt amit szeretnék , mert kisajátítja . Ugyanez van a telefonommal úgy , hogy neki is van sajátja , de ha én veszem így fel a ruháját vagy a telefonját stb akkor meg egyből fenyegetőzik vagy a gépemmel ( neki is van sajátja). Szóltam anyának , de ő azt mondja , hogy hadjam rá . Most az találta ki , hogy hordjuk egymás ruháit tetszett az ötlet nekem is meg neki is addig a pontig , hogy én is fel akartam venni az övét na akkor jött a duma ,hogy az nem az enyém meg ilyenek. Tehát ő hordhatja a ruhámat az nem baj , de ha én veszem fel az ővét akkor az már bunkásság ( megjegyezem nem lenne baj ha hordaná az enyémet , ha nem lenne bunkó mellé)
2021. ápr. 26. 09:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Tépd meg.
2021. ápr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%

Ajtódat zárd be kulcsra, ha nem vagy ott, vagy ha ez nem megoldható, átmész hozzá, amikor nincs otthon és áhordod magadhoz a cuccait.

Ha nem veszed fel a kesztyűt, akkor ennél csak rosszabb lesz a helyzet.

2021. ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%

Hízzál meg/fogyjál le, hogy a nővérednek ne legyenek jók a ruháid.

Egyébként sem értem, miért jó a másik ruháját nonstop hordani? Ezután a következő lépés az lesz, hogy te mosol, ő felveszi a tisztát.

2021. ápr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
28%
Ilyenkor a legjobb megoldás ha kideríted mi az amit nem kedvel és azokat kezded el gyűjteni aztán mikor rájött hogy ez nem olyan jó móka akkor szépen olyan dolgokkal foglalkozol vagy olxan dolgokat veszel amiket most is.
2021. ápr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
71%
* olyan
2021. ápr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Vagy lemész kutyába, és azokra a ruháidra, amiket el szokott venni, teszel viszketőport. Szerintem gyorsan le fog szokni a ruhák kölcsönzéséről.
2021. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

Na az ilyen nővérrel lehet jobb megszakítani a kapcsolatot. Bár gondolom fiatalok vagytok még. Én biztosan kilennék akadva pedig lány se vagyok.

Számítógépet telefont pedig kódold le. Legalább a személyes dolgaidba se lát bele.

2021. ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonymousreview60 ***** válasza:
86%

Tépd meg a nővéredet!

Cukimuki édesanyád van. (Lóf@szt a seggébe az ilyen kivételezéssel, mert ez az.) A kényelmes utat választja (ne kelljen beleszólni, "intézzék el egymás közt"), és majd az egyik gyerek vagy megszokik vagy megszökik.

Támogatásra ne számíts anyádtól! Ezt neked kell lerendezni, verbális vagy egyéb erőszakkal, ha kell. Sajnálom, de nincs más út.

És ha most mindig engedsz neki, akkor az hosszabbtávon aláássa az önbecsülésedet, az önbizalmadat, és megmérgezi a testvéreddel a viszonyt (ami rossz viszony elmúlhat, de nem biztos).

2021. ápr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom . Tényleg kivételezés lenne? Csak nem látom? Egyébként köszi a válaszokat
2021. ápr. 26. 10:43
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
Mondd meg kerek perec a nővérednek, hogy vegyen vissza magából. Értem, hogy te kedves vagy, és szívesen oda adnád a ruháid, de ami a tiéd, az a tiéd. Ne érdekeljen, hogy hisztit ver, mert itt TE vagy az egyetlen aki ezt megtehetné. Ne finomkodj vele, ha nem ért a szép szóból, jön a durvább megoldás. Nem értem ezt, hogy gondolja. Én már rég úgy kiosztottam volna.
2021. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!