Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Amióta teherbe estem a nővérem...

Amióta teherbe estem a nővérem szinte nem is törődik velem. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A nővéremnek volt már egy vetélése. Amikor elmondtam neki az örömhírt akkor rám csapta a telefont és azóta ignorál. Eddig mindent megtudtam vele beszélni, mindenhova együtt jártunk. Féltékeny lehet, vagy haragszik rám az miatt hogy nekem sikerült teherbe esnem és megmaradt a baba?
2021. márc. 18. 23:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
93%
Simán lehet féltékeny vagy szomorú, mert neked összejött neki meg nem, ez teljesen természetes. Ahogy reagált, az kissé túlzás de biztosan megbékél majd
2021. márc. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
76%
Ezt komolyan meg kell kérdezni? Tudod mennyire fájhat neki látni hogy míg az ő babája meghalt, te terhes vagy? Nem szép ahogy viselkedik, de érthető. Pokolian fájhat neki a sajátja hiánya.
2021. márc. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
90%

Biztos nagyon fáj neki, de azért durva hogy így kivetíti rád. Nem te tehetsz róla hogy neki nem jött össze, neked meg igen.

Adj neki időt, ha megemészti a helyzetet majd lehet újra jóban lesztek.

2021. márc. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
55%
Te ismered, lehet nem mer kötődni még, mert fél, hogy te is elveszíted és az kikészíteni, mert még nincs túl lelkileg a vetélésen.
2021. márc. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
45%
Te egy érzelmi analfabéta lehetsz ne is haragudj. Valószínű azért "csapta rád" (tette le), mert a sírástól nem tudott volna beszélni. Marha bonyolult... Te is aztán jó anya leszel ennyi empátiával. Kicsit fejleszd az empátiád, még van rá pár hónapod, a gyereked érdekében. (Ő is fog sírni olyankor nem megsértődnöd kell hanem megvigasztalni.)
2021. márc. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem is elég rossz lehet az érzelmi intelligenciád!

Meg azoknak is, akik szerint túlzás, ahogy viselkedik a nővére.

Egy nőnek ennél nagyobb fájdalma, "szégyene" nem is lehet!

Várhattál volna a teherbeeséssel legalább pár hónapot és segítened kéne neki, hogy felépüljön lelkileg.

Szomorú maga miatt és szerintem féltékeny is, ami érthető.

Adj neki időt és gondolj bele a helyzetébe.

2021. márc. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
82%
#5 szoval titkolja el, hogy terhes, mert a tesoja epp elvetélt? szörnyű lehet, nem mondom hogy elso kézből tudom, de majdnem, mert anyukám elottem 3x elvetélt, mar majdnem a végén, szoval hallottam par történetet. anyukam tesoja is ebben az időszakban lett terhes, megis tudott örülni neki, hisz nem o tehet rola, hogy anyumnak nem sikerult. en inkabb azon aggódnék, hogy kedves testverbol milyen rosszindulatú ember lesz, a sajat traumája által, amirol nem tehet senki. le kell kommunikalni, “bocsi nekem nehez ez a tema, tudod hogy miert, de neked nagyon gratulálok, kesobb beszelunk” ennyi. volt mar hasonlo kerdes, csajszi elmondta noverenek, hogy megkértek a kezet, az meg kiakadt, mert hogy az ovet meg nem kértek meg. es a továbbiakban a csaj nem is beszélhetett a sztoriról, mert hogy ez a novernek megalázó. összefüggés??? érzelmi intelligenciája annak kevés, aki nem tud örülni a másiknak. megertem, hogy érzékeny tema, de ha pl. anyukam is tudta ezt felnőtt módjára kezelni, akkor szerintem masnak is megy.
2021. márc. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
88%

7 - ezt csak azok értik, akik a másik oldalt is átélték. Engem a legjobb barátnőm tiltott le se szó se beszéd, amiért kitettem facebook storyba egy képet a már meglévő kisfiamról, ő meg nemrég vetélt el. Ezt ő maga mondta, mikor felkerestem, amiért nem értettem a tiltást, hisz legjobb barátnők voltunk. :( Közölte, hogy nem akar velem többet beszélni, mert rossz neki látni, hogy van egy szép, egészséges kisfiam. :'(

Nyilván azóta rá jöttem, hogy ilyen barát nem is kell, de nem mondom, hogy nem fáj még.

2021. márc. 19. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
80%
#8 eleg idiota felfogás ez.. ennyi erovel ha engem megcsalnak, akkor rohadjon meg mindenki, aki boldog párkapcsolatban el? ERTEM, hogy nagyon szomoru dolog a vetélés, egy trauma, es felek hogy nekem is at kell majd elnem, ha orokoltem ezt anyukamtol, de nem fogok emiatt kevésbé örülni ha a barataimnak sikerül, hisz ok nem tehetnek az en sikertelensegemrol. ilyen hozzaallasu embereknek nemhogy gyerek nem fog jutni, de meg támogató barát se. szomoru.
2021. márc. 19. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
64%
Ab után kötelezővé kéne tenni a pszichológust.
2021. márc. 19. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!